Centrum Medyczne ERKADE. Kursy kwalifikacyjne dla pielęgniarek i położnych – ruszyła rekrutacja w Krakowie, Kielcach i Bydgoszczy.

2 min czytania
Aktualności

..

.

 

Centrum Medyczne ERKADE

.
Myślisz, że zawód pielęgniarki to powołanie?

.
Zgadzamy się z Tobą, ale…nawet największy talent, powołanie, rozwija się lepiej, gdy jest wsparty odpowiednimi kwalifikacjami. I tu z pomocą przyjdzie Ci, Centrum Medyczne ERKADE.

.
Oferujemy kursy, dokształcające dla pielęgniarek i położnych. Myślisz, to nie dla mnie, nie będę mieć możliwości uczestnictwa w takich kursach, nie mieszkam w dużym mieście, nie będę mogła pozwolić sobie na wydatek finansowy związany z kursem, trudno będzie wygospodarować czas.
.

Ponownie, ERKADE pomoże Ci rozwiązać te problemy.

.
– Jesteśmy bliżej Ciebie niż myślisz, organizujemy kursy zarówno w Krakowie jak i w innych miastach.
– By zbytnio nie obciążać twego budżetu domowego, oferujemy możliwość opłacenia wybranego kursu w systemie ratalnym. Możliwość rozłożenia płatności do max 3 rat.
– Wymagamy od Ciebie na początek tylko zapłacenia zaliczki na poczet uczestnictwa w kursie.

.
To nie wszystko.

.
– Nie wiemy czy wiesz, ale istnieje możliwość dofinansowania Kursu przez Izby Pielęgniarskie (kwalifikacyjnego i specjalistycznego). By uczynić Twoje Życie łatwiejszym, pomożemy Ci wypełnić wniosek o dofinansowanie, byś mogła się cieszyć zdobywaniem wiedzy razem z ERKADE.

.
Obecnie prowadzimy nabór kandydatów na 3 kursy.

.
Planowany termin rozpoczęcia szkoleń:
wrzesień, październik 2012.

.
1. – PIELĘGNIARSTWO RODZINNE DLA PIELĘGNIAREK
2. – PIELĘGNIARSTWO RODZINNE DLA POŁOŻNYCH
3. – kurs specjalistyczny w zakresie prowadzenia porodu w wodzie dla położnych

.
Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące opłat za poszczególne kursy, miejsc odbywania się zajęć dydaktycznych, czy ze praktyk możesz odnaleźć na naszej stronie. Kliknij
http://www.erkade.pl/kursy.html.

Nie zwlekaj z podjęciem decyzji, bo o uczestnictwie w kursie decyduje kolejność zgłoszeń. Nie pozwól by ominęła Cię szansa na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych, wypełnij wniosek już dziś. Do zobaczenia.

..


OFERTA PRACY

Centrum Medyczne ERKADE w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pielęgniarek do pracy w opiece długoterminowej – na terenie:
– GDAŃSKA,
– STAROGARDU GDAŃSKIEGO
– PRUSZCZA GDAŃSKIEGO,
– ŁODZI,
– KIELC,
– KRAKOWA,
– PROSZOWIC.
Proponujemy pracę na dowolnej formie zatrudnienia. Ze względu na specyfikę pracy (samodzielna praca w domu pacjenta) istnieje możliwość połączenia pracy w CM ERKADE z pracą u innego pracodawcy. Poszukujemy pielęgniarek z kursem lub specjalizacją (LUB W TRAKCIE): – opieki długoterminowej, – pielęgniarstwa przewlekle chorych i niepełnosprawnych, – pielęgniarstwa zachowawczego, – pielęgniarstwa rodzinnego, pielęgniarstwa środowiskowego, pielęgniarstwa środowiskowo-rodzinnego, – pielęgniarstwa pediatrycznego, – pielęgniarstwa geriatrycznego.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Panią Agnieszką Lukosek (tel. 602-717-054 lub mail: [email protected]).

.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 4 / 5. Ilość głosów: 1

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8271 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościGazeta Pielęgniarek i Położnych

Gazeta Pielęgniarek i Położnych - wydanie czerwiec 2024 r.

2 min czytania
Czerwcowe wydanie miesięcznika branżowego dla personelu pielęgniarskiego Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych każdego miesiąca trafia do ponad 500 szpitali w całej Polsce….
Aktualności

Wyczerpanie nerwowe

2 min czytania
W języku potocznym mówi się, że ktoś jest wyczerpany po ciężkim dniu w pracy, długiej podróży czy nieprzespanej nocy. Jednak nie zawsze…
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LM

Odszkodowania dla pielęgniarek – wzór uzasadnienia pozwu.

3 min czytania
Uzasadnienie pozwu sądowego pielęgniarki przeciwko pracodawcy w sprawie nierównego traktowania w zatrudnieniu… W związku z licznymi zapytaniami do redakcji Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek…
Komentarze