Ceremonia pogrzebowa Senator Janiny Fetlińskiej odbędzie się 21 kwietnia 2010 r. w Ciechanowie, rozpocznie się mszą w Kościele Farnym o godz. 10:00.

1 min czytania
Aktualności

 

KATASTROFA KATYŃSKA

 

Senator Janina FetlińskaPrawie 2500 osób przeczytało informację na Portalu, że w Katastrofie Katyńskiej zginęła pielęgniarka – senator Janina Fetlińska.  Do KSIĘGI KONDOLENCYJNEJ WPISAŁO SIĘ PRAWIE 250 OSÓB. . .

Wpisz sie do Księgi Kondolencyjnej…

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

Ceremonia pogrzebowa Senator Janiny Fetlińskiej odbędzie się 21 kwietnia 2010 r. w Ciechanowie. Rozpocznie ją msza św. w Kościele Farnym o godz. 10:00.

Natomiast MSZA ŻAŁOBNA W INTENCJI Ś.P. dr n. med., pielęgniarki JANINY FETLIŃSKEJ Senator RP zostanie odprawiona 19 kwietnia 2010 roku (poniedziałek) o godzinie 17:00 w kościele pw. Św. Aleksandra w Warszawie (Pl. Trzech Krzyży).

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7918 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Pielęgniarka nie będzie musiała być członkiem izby pielęgniarskiej.

5 min czytania
Proponowane zmiany powinny objąć także izby pielęgniarek i położnych Do sejmu wpłynął w dniu 5 lipca 2023 roku projekt ustawy, która między…
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki w punkcie pobrań. Od 9 tys. PLN brutto.

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarek Resort nad morzem w Jarosławcu zatrudni dwie pielęgniarki. Zakres obowiązków: Praca w przychodni POZ, w punkcie pobrań/ Praca…
Aktualności

Najczęstsze skutki uboczne radioterapii - zapobieganie, zarządzanie i poprawa jakości życia pacjentów

9 min czytania
Radioterapia jest jedną z podstawowych metod leczenia chorób nowotworowych. W terapii tej wykorzystuje się promieniowanie, które nie tylko działa destrukcyjnie na komórki…
Komentarze