Ceremonia pogrzebowa Senator Janiny Fetlińskiej odbędzie się 21 kwietnia 2010 r. w Ciechanowie, rozpocznie się mszą w Kościele Farnym o godz. 10:00.

1 min czytania
Aktualności

 

KATASTROFA KATYŃSKA

 

Senator Janina FetlińskaPrawie 2500 osób przeczytało informację na Portalu, że w Katastrofie Katyńskiej zginęła pielęgniarka – senator Janina Fetlińska.  Do KSIĘGI KONDOLENCYJNEJ WPISAŁO SIĘ PRAWIE 250 OSÓB. . .

Wpisz sie do Księgi Kondolencyjnej…

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

Ceremonia pogrzebowa Senator Janiny Fetlińskiej odbędzie się 21 kwietnia 2010 r. w Ciechanowie. Rozpocznie ją msza św. w Kościele Farnym o godz. 10:00.

Natomiast MSZA ŻAŁOBNA W INTENCJI Ś.P. dr n. med., pielęgniarki JANINY FETLIŃSKEJ Senator RP zostanie odprawiona 19 kwietnia 2010 roku (poniedziałek) o godzinie 17:00 w kościele pw. Św. Aleksandra w Warszawie (Pl. Trzech Krzyży).

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8263 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitale

Pielęgniarki zgłosiły się do biura poselskiego.

3 min czytania
Posłanka pisze do ministra zdrowia po spotkaniu z pielęgniarkami w biurze poselskim… Interpelacja do ministra zdrowia w sprawie nieuznawania przy ustalaniu minimalnego…
Aktualności

Młodzi pasjonaci medycyny i nauk biologicznych - co oferuje CosinusYoung przyszłym lekarzom?

2 min czytania
Wybór liceum to ważny krok w kierunku przyszłej kariery zawodowej. Rozwój zainteresowań w szkole ponadpodstawowej z pewnością zaprocentuje w przyszłości i ułatwi…
AktualnościGazeta Pielęgniarek i Położnych

Starsze pielęgniarki zarabiają gorzej od młodych pielęgniarek, ponosząc odpowiedzialność za wdrażanie absolwentek do zawodu.

1 min czytania
Dyskusja w Senacie Na stronie internetowej Senatu poinformowano, że w dniu 1 marca br. z inicjatywy wicemarszałka Senatu Michała Kamińskiego w Senacie…
Komentarze