Czy mam szanse wrócic do zawodu pielegniarki?

1 min czytania
AktualnościListy i pytania do redakcji
Czy mam szanse wrócic do zawodu pielegniarki?

Ukończyłam Liceum Medyczne w 1996 roku jako pielęgniarka dyplomowana. Pracowałam tylko miesiąc w zawodzie. Czy teraz po 10 latach, mam szanse wrócic do zawodu? Czy mogę odnowić dyplom? Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.

Odpowiedź redakcji Portalu Pielęgniarek i Położnych

W zwiazku licznymi pytaniam dotyczącymi problematyki przerwy w wykonywaniu zawodu oraz związanej z tym procedury powrotu do zawodu, w dziale aktualności utworzono poddział Przerwa w wykonywaniu zawodu.

W tym dziale znajdzie Pani informacje przydatne w rozwiązaniu Pani problemu.

Pozdrawiam

Mariusz Mielcarek

 

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8218 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Pielęgniarka: pielęgniarstwo zboczyło z drogi opieki nad chorym.

2 min czytania
Komentarze pielęgniarek Jakiś czas temu zamieściliśmy na naszym fanpage na Facebooku zamieściliśmy poniższy post. Wywołał on duże poruszenie oraz dyskusję. Poniżej przedstawiamy…
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki w PZU - gabinet zabiegowy i punkt pobrań.

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarki Do łódzkiego zespołu PZU Zdrowie poszukiwana jest pielęgniarka/ pielęgniarz. Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracęWynagrodzenie: od 7 200 zł brutto/mies….
AktualnościGazeta Pielęgniarek i PołożnychOrzecznictwo sądowePraktyka zawodowa

Pielęgniarki - cztery wyroki sądowe.

3 min czytania
Wyroki sądowe dotyczące praktyki zawodowej pielęgniarek i położnych W bieżącym numerze Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych prezentujemy cztery wyroki sądowe dotyczące praktyki…
Komentarze