Dodatki dla pielęgniarek – liczne interwencje u dyrektora i pielęgniarki naczelnej.

1 min czytania
AktualnościDodatki
Dodatki dla pielęgniarek – liczne interwencje u dyrektora i pielęgniarki naczelnej.


Pielęgniarki o dodatku covidowym

Przeczytałam informacje o pracy w szpitalu w Łodzi, gdzie izolatorium nie zostało zakwalifikowane do dodatku covidowego.
 
Podobnie  jest u nas w szpitalu. Jesteśmy szpitalem II stopnia, funkcjonują tu 3 oddziały zakaźno obserwacyjne i tylko personel z tych oddziałów otrzyma dodatki covidowe. Na pozostałych oddziałach codziennie  zdarzały się liczne przypadki pacjentów chorych lub z podejrzeniem o Covid. Tam też pracowano w zabezpieczeniu. Ale ten personel nie zakwalifikował się do dodatku. Po licznych interwencjach u Dyrektora i Pielęgniarki Naczelnej dano nam nadzieję że nasze prośby będą wysłuchane.
 
Pani Naczelna kazała wyliczyć godziny z dyżuru,  które personel spędził przy pacjencie zakażonym  lub z podejrzeniem zakażenia Covidem. To co wyliczy oddziałowa jest weryfikowane przez pielęgniarkę Naczelną i godziny są jeszcze zmniejszane. Jest to działanie bezprawne ale oddziałowe liczą te godziny żeby chociaż w ten sposób pielęgniarki dostały część dodatku. Proszę bardzo o zainteresowanie problemem.
 
Pozdrawiam

Dane autora do wiadomości redakcji.

wybrała: Daria Hoffa, pielegniarki.info.pl

Czytaj więcej w sprawie w aktualnościach w dziale pt. Dodatki dla pielęgniarek 

Apel Redakcji Portalu Pielęgniarek i Położnych

Apelujemy do pielęgniarek i położnych o przekazywanie do redakcji Portalu informacji w sprawie bieżącej sytuacji w Waszych zakładach pracy, w kontekście warunków wykonywania praktyki zawodowej oraz wynagrodzeń w okresie pandemii.

Informacje prosimy przekazywać na adres meilowy: [email protected]
Wasze wiadomości będziemy publikować na Portalu. Jednocześnie informujemy, że dane osobowe, pozostaną do wiadomości redakcji.

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8989 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNowa siatka płac

NFZ o zasadach przypisania pielęgniarek do grup.

4 min czytania
NFZ publikuje pytania oraz odpowiedzi w zakresie wynagrodzeń pielęgniarek po dniu 1 lipca 2020 roku Na stronie internetowej Narodowego Funduszu Zdrowia w…
AktualnościDodatki

Pielęgniarki – warto iść na L4 lub być w ciąży.

2 min czytania
Dodatki dla pielęgniarek i położnych podnoszą podstawę zasiłków chorobowych i emerytur oraz średniej za urlop wypoczynkowy Redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych…
Aktualności

Pielęgniarki – co się dzieje z naszym zawodem.

2 min czytania
Pielęgniarka licencjat i specjalista – nadal pracuję przy łóżku chorego Publikujemy wypowiedzi pielęgniarek pod postem na fanpage Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych….
Komentarze