Dyrektor szpitala: "Kilkanaście pielęgniarek uznało, że pracodawca powinien im wyrównać w wynagrodzeniu czas pracy, który spędziły w pracy na pisaniu kilku zdań sprawozdania z dyżuru".

1 min czytania
AktualnościRaport pielęgniarski.
Dyrektor szpitala: "Kilkanaście pielęgniarek uznało, że pracodawca powinien im wyrównać w wynagrodzeniu czas pracy, który spędziły w pracy na pisaniu kilku zdań sprawozdania z dyżuru".

……………………………………….

 

Przeczytaj artykuł w przedmiotowej sprawie.

Dyrektor szpitala: "Nic się nie dzieje, Groźby strajku nie ma. Kilkanaście pielęgniarek uznało, że pracodawca powinien im wyrównać w wynagrodzeniu czas pracy, który spędziły w pracy na pisaniu kilku zdań sprawozdania z dyżuru. Niestety nie mogą wypłacić tych pieniędzy, bo to naruszenie dyscypliny finansów publicznych i nie ma podstaw prawnych".

Zobacz komentarze na facebooku

.

 

..

Przeczytaj także: "Karny jeżyk". W ministerstwie zdrowia opracowano komunikat w sprawie ustnych raportów pielęgniarskich. Jednak kierownictowo ministerstwa decydowało, że … Zobacz jak do tego ma się "karny jeżyk"? [Czytano prawie 7 000 razy, 28 KOMENTARZY]

.

Zobacz także:

[Czytano prawie 100 000 razy, prawie 200 KOMENTARZY]

Aktualności według działów – Raporty pielęgniarskie

.

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7273 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Kobiety w ciąży pokrzywdzone przemocą domową i wyzwania przed nimi stojące u progu macierzyństwa.

5 min czytania
Przemoc domowa wobec kobiet ciężarnych jest obecnie problemem zarówno medycznym, jak i społecznym. Kobiety pokrzywdzone przemocą wymagają objęcia wsparciem na wielu płaszczyznach….
AktualnościNowa siatka płac

Zmiana wynagrodzeń pielęgniarek.

3 min czytania
Nowy podział pielęgniarek i położnych a wysokość wynagrodzenia zasadniczego Ogromnym zaskoczeniem dla użytkowników Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych jest zadziwiająca zgodność protestujących…
AktualnościNormy zatrudnienia

Głos pielęgniarek o normach zatrudnienia.

2 min czytania
Trwa walka o przywrócenie czegoś, co nigdy nie weszło w życie… Stanowisko Prezydium Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych z dnia 5 października 2021 r….
Komentarze