Fundacja Rozwoju Pielęgniarstwa Polskiego z okazji 5-lecia działalności organizuje 5 bezpłatnych Konferencji w 5 miastach: Szczecin, Poznań, Warszawa, Łódź, Radom. 16 – 20 kwietnia br. Temat wiodący konferencji: "Pielęgniarstwo – mój zawód, moja odpowiedzialność".

1 min czytania
Aktualności

Portal Pielęgniarek i Położnych w 2011 roku to:

3 mln odsłon,

milion odwiedzin,

430 000 unikalnych użytkowników.

Uwaga! Lokalizacja: Warszawa – brak wolnych miejsc.

Szanowni Państwo,
wiosną tego roku Fundacja Rozwoju Pielęgniarstwa Polskiego będzie obchodziła 5-lecie swojej działalności. Z tej okazji organizujemy 5 objazdowych Konferencji Jubileuszowych w następujących miastach Polski: Szczecin, Poznań, Łódź, Warszawa, Radom w dniach 16 – 20 kwietnia br. Tematem wiodącym konferencji jest Pielęgniarstwo – mój zawód, moja odpowiedzialność.
Celem naszych spotkań będzie przede wszystkim wymiana doświadczeń i wiedzy w zakresie pielęgniarstwa poprzez sesje panelowe, do których zapraszamy lokalne autorytety w tematach:

  • Organizacja pracy pielęgniarki – polska rzeczywistość a standardy zachodnie
  • Ryzyko błędu zawodowego – granice odpowiedzialności
  • Terapia dożylna a praktyka pielęgniarska
  • Wizerunek medialny pielęgniarstwa
  • Możliwości rozwoju zawodowego

Naszym celem jest integracja zawodowa, promocja osiągnięć specjalistów i naukowców w dziedzinie pielęgniarstwa, dyskusja nad możliwościami praktycznego wdrożenia wyników badań i projektów oraz porównanie doświadczeń polskich i zagranicznych pielęgniarek. Udział pielęgniarek we wszystkich konferencjach będzie bezpłatny, a rejestr on -line na naszej stronie
Z tej okazji wydamy Jubileuszowy BIULETYN o czym w szczegółach przeczytacie Państwo tutaj. 
Liczymy na aktywny udział pielęgniarek i pielęgniarzy, którzy chcą podzielić się swoimi osiągnięciami w poszczególnych sesjach tematycznych, jak również do publikacji w Jubileuszowym Biuletynie, w końcu rozwój pielęgniarstwa to nasza wspólna sprawa.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8177 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościSzkolenia pielęgniarek i położnych

Szkolenia specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa. Mamy kolejnych specjalistów.

2 min czytania
Egzaminy pielęgniarek i położnych Szkolenie w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego dla położnych przygotowuje położne do profesjonalnego i samodzielnego sprawowania opieki nad kobietą i…
AktualnościOrzecznictwo sądowePraktyka zawodowa

Pielęgniarka zaprowadziła pacjentkę do RTG. Sama wróciła na oddział. Chora straciła przytomność. Jak sąd ocenił postępowanie pielęgniarki?

7 min czytania
Sąd ocenił postępowanie pielęgniarki… Publikujemy wyrok sądu w sprawie, która mogła dotyczyć każdej z pielęgniarek lub położnej. Na końcu artykułu można odnieść…
AktualnościOrzecznictwo sądowePraktyka zawodowa

Pielęgniarki - pacjentka w sądzie: wzywane pielęgniarki nie przychodziły.

4 min czytania
Sąd o prawa pacjenta do informacji o swoim stanie zdrowia, także w kontekście wykonywania praktyki zawodowej przez pielęgniarki… W jednym uzasadnień do…
Komentarze