Fundacja Rozwoju Pielęgniarstwa Polskiego z okazji 5-lecia działalności organizuje 5 bezpłatnych Konferencji w 5 miastach: Szczecin, Poznań, Warszawa, Łódź, Radom. 16 – 20 kwietnia br. Temat wiodący konferencji: "Pielęgniarstwo – mój zawód, moja odpowiedzialność".

1 min czytania
Aktualności

Portal Pielęgniarek i Położnych w 2011 roku to:

3 mln odsłon,

milion odwiedzin,

430 000 unikalnych użytkowników.

Uwaga! Lokalizacja: Warszawa – brak wolnych miejsc.

Szanowni Państwo,
wiosną tego roku Fundacja Rozwoju Pielęgniarstwa Polskiego będzie obchodziła 5-lecie swojej działalności. Z tej okazji organizujemy 5 objazdowych Konferencji Jubileuszowych w następujących miastach Polski: Szczecin, Poznań, Łódź, Warszawa, Radom w dniach 16 – 20 kwietnia br. Tematem wiodącym konferencji jest Pielęgniarstwo – mój zawód, moja odpowiedzialność.
Celem naszych spotkań będzie przede wszystkim wymiana doświadczeń i wiedzy w zakresie pielęgniarstwa poprzez sesje panelowe, do których zapraszamy lokalne autorytety w tematach:

  • Organizacja pracy pielęgniarki – polska rzeczywistość a standardy zachodnie
  • Ryzyko błędu zawodowego – granice odpowiedzialności
  • Terapia dożylna a praktyka pielęgniarska
  • Wizerunek medialny pielęgniarstwa
  • Możliwości rozwoju zawodowego

Naszym celem jest integracja zawodowa, promocja osiągnięć specjalistów i naukowców w dziedzinie pielęgniarstwa, dyskusja nad możliwościami praktycznego wdrożenia wyników badań i projektów oraz porównanie doświadczeń polskich i zagranicznych pielęgniarek. Udział pielęgniarek we wszystkich konferencjach będzie bezpłatny, a rejestr on -line na naszej stronie
Z tej okazji wydamy Jubileuszowy BIULETYN o czym w szczegółach przeczytacie Państwo tutaj. 
Liczymy na aktywny udział pielęgniarek i pielęgniarzy, którzy chcą podzielić się swoimi osiągnięciami w poszczególnych sesjach tematycznych, jak również do publikacji w Jubileuszowym Biuletynie, w końcu rozwój pielęgniarstwa to nasza wspólna sprawa.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7698 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki. Od 5 623 do 7 305 PLN. Minimum średnie wykształcenie zawodowe.

2 min czytania
Praca dla pielęgniarek Miejsce pracy: Warszawa Zakres obowiązków: – przygotowywanie gabinetów zabiegowych, lekarskich i diagnostycznych poprzez sprawdzanie ich stanu gotowości do świadczenia…
AktualnościSklep Pielęgniarek i Położnych

Polecamy torbę z krzyżówką z zawodami medycznymi.

1 min czytania
Torby na zakupy, do pracy W asortymencie Sklepu Pielęgniarek i Położnych znajdziemy kilak wzorów toreb bawełnianych. Są one dedykowane pielęgniarkom i położnym….
Aktualności

Izby pielęgniarek – czas skończyć z patologią. Rzecz o zarobkach i składkach.

1 min czytania
Pielęgniarka o zarobkach w izbach pielęgniarek i składkach ściąganych przez izby Witam Serdecznie. w środowisku pielęgniarek tematem numer jeden są obecne problemy…
Komentarze