Gazeta Pielęgniarki i Położnej Nr 5 wkrótce. Portal Pielęgniarek i Położnych w lutym br. odwiedziło ….

1 min czytania
Aktualności

 

…. ponad czternaście tysięcy trzysta unikalnych użytkowników.

Jest to najlepszy wynik od momentu uruchomienia Portalu. Zarejestrowało się dotychczas ponad 600 użytkowników. Portal cały czas przechodzi modyfikację związaną z uruchomieniem w połowie października ubiegłego roku nowej szaty graficznej. Mam nadzieję, że ten proces zakończy się do końca marca br. i wtedy Portal będzie spełniał swoją informacyjną rolę w większym stopniu niż jego poprzednia wersja. Następnym etapem będzie rozbudowa Portalu o nowe elementy.

Kończę pracę nad Gazetą Pielęgniarki i Położnej Nr 5. Nadal będzie to Gazeta bezpłatna, a wysyłka pocztowa także na koszt redakcji. Nakład zwiększony zostanie do 7 tysięcy egzemplarzy. Zamówienia na Gazetę będzie można składać TYLKO przez specjalny formularz i to TYLKO przez zarejestrowanych użytkowników Portalu. Szczegóły wkrótce.

Tak wogóle to jestem zadowolony, ale czasem nie mam czasu i siły uzmysłowić sobie, że spotkało mnie takie duże szczęście iż mogę robić to co lubię i przynosi mi satysfakcję.

Pozdrawiam

Mariusz Mielcarek

  

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8006 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościPielęgniarki Liceum Medyczne

Pielęgniarki o obowiązku pracy w szpitalu po szkole pielęgniarskiej.

2 min czytania
Praca po LM i studiach Pielęgniarki, które kończyły Liceum Medyczne pracę w zawodzie musiały rozpocząć od dwuletniego okresu pracy szpitalach. „Kiedyś był…
AktualnościOferty pracy

Praca dla "doświadczonej" pielęgniarki.

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarek Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej poszukuje doświadczonej pielęgniarki, gotowej do podjęcia wyzwań i angażującej się w kompleksową opiekę pacjentów….
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitaleWynagrodzenia pielęgniarek

Przewodnicząca związku pielęgniarek o przebiegu debaty nad ustawą OZZPiP.

2 min czytania
Krystyna Ptok, przewodnicząca OZZPiP, o sejmowej debacie na temat projektu ustawy o wynagrodzeniach pielęgniarek Za portalem cowzdrowiu.pl podajemy treść wywiadu, którego udzieliła…
Komentarze