III Konferencja Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Ratunkowego pod przewodnim hasłem: Obrażenia Ciała. Kraków, 22-24 kwietnia 2010 roku.

1 min czytania
AktualnościPielęgniarstwo ratunkowe

 

Najważniejsze aktualnie wydarzenia w polskim ratownictwie, to bez dyskusyjnie wprowadzanie do eksploatacji nowego typu śmigłowców HEMS, oraz tworzenie tak długo oczekiwanych i dających nadzieję, na realną poprawę statystyk przeżywalności ofiar urazów w Polsce – Centrów Urazowych.
Mając pełną świadomość, jak wiele do zrobienia jest jeszcze i wciąż przed nami, aby ofiary wypadków miały zapewnioną opiekę medyczną na najwyższym możliwym poziomie, pragniemy się włączyć w ten nurt przygotowań tematem przewodnim naszej Konferencji.

Już wiemy, że nie zabraknie w trakcie Konferencji wykładów i prezentacji wybitnych klinicystów i praktyków, którzy zgodzili się przyjąć zaproszenie, oraz warsztatów, dopełniających realnie dydaktyczne walory naszego spotkania.

Mamy nadzieję, że przyszłoroczna III Konferencja, będzie niemniej udana pod względem merytorycznym, jak ta w 2009 roku.

Więcej informacji – kliknij w Plakat III Konferencji

Przezes Zarządu PTPR

Marek Maślanka

Zobacz film z warsztatów podczas I Konferencji

 

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8294 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Pielęgniarki liczą czas do emerytury.

2 min czytania
Komentarze pielęgniarek Poniżej zamieszczamy kilka wybranych komentarzy zamieszczonych na profilu na Facebooku pod cytatem jednej z pielęgniarek. Pielęgniarka: Liczę już lata do…
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki. Pracodawca podaje stawkę godzinową.

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarek Grupa, która oferuje prawie 1500 miejsc w nowoczesnych Domach opieki dla seniorów i Klinikach rehabilitacyjnych, specjalizujących się w…
AktualnościGazeta Pielęgniarek i PołożnychOdszkodowania dla pielęgniarek LM

Odszkodowania pielęgniarek - jak prawidłowo uzasadnić pozew.

1 min czytania
Wzór uzasadnienia pozwu pielęgniarki o odszkodowanie W bieżącym wydaniu Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych, które zostało wydane 11 lipca 2024 r. publikujemy…
Komentarze