Jakie są efekty zakończonego protestu na Podbeskidziu? Czy warto było? To pytanie zadają sobie teraz protestujący oraz opinia publiczna.

1 min czytania
Aktualności

 

  • W Bielsku-Białej w Szpitalu Wojewódzkim pielęgniarki i położne do końca roku otrzymają dodatkowo po 175 złotych miesięcznie.
  • W Żywcu w Szpitalu Powiatowym  otrzymają jednorazową premię w wysokości 1,3 tysiąca złotych.
  • W Biędzybrodziu Bialskim w Szpitalu Specjalistycznym podniesienie kwoty wynagrodzenia zasadniczego o 100 zł co kwartał.
  • W Bystrej Śląskiej w Szpitalu Specjalistycznym Chorób Płuc i Gruźlicy jednorazowa wypłata 2 tys. złotych dla każdej pielęgniarki.
  • W Bielsku – Białej w Szpitalu Ogólnym pielęgniarki i położne dostaną w ciągu dziewięciu miesięcy dostaną około 300 zł podwyżki.
Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7698 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki. Od 5 623 do 7 305 PLN. Minimum średnie wykształcenie zawodowe.

2 min czytania
Praca dla pielęgniarek Miejsce pracy: Warszawa Zakres obowiązków: – przygotowywanie gabinetów zabiegowych, lekarskich i diagnostycznych poprzez sprawdzanie ich stanu gotowości do świadczenia…
AktualnościSklep Pielęgniarek i Położnych

Polecamy torbę z krzyżówką z zawodami medycznymi.

1 min czytania
Torby na zakupy, do pracy W asortymencie Sklepu Pielęgniarek i Położnych znajdziemy kilak wzorów toreb bawełnianych. Są one dedykowane pielęgniarkom i położnym….
Aktualności

Izby pielęgniarek – czas skończyć z patologią. Rzecz o zarobkach i składkach.

1 min czytania
Pielęgniarka o zarobkach w izbach pielęgniarek i składkach ściąganych przez izby Witam Serdecznie. w środowisku pielęgniarek tematem numer jeden są obecne problemy…
Komentarze