Jakie są efekty zakończonego protestu na Podbeskidziu? Czy warto było? To pytanie zadają sobie teraz protestujący oraz opinia publiczna.

1 min czytania
Aktualności

 

  • W Bielsku-Białej w Szpitalu Wojewódzkim pielęgniarki i położne do końca roku otrzymają dodatkowo po 175 złotych miesięcznie.
  • W Żywcu w Szpitalu Powiatowym  otrzymają jednorazową premię w wysokości 1,3 tysiąca złotych.
  • W Biędzybrodziu Bialskim w Szpitalu Specjalistycznym podniesienie kwoty wynagrodzenia zasadniczego o 100 zł co kwartał.
  • W Bystrej Śląskiej w Szpitalu Specjalistycznym Chorób Płuc i Gruźlicy jednorazowa wypłata 2 tys. złotych dla każdej pielęgniarki.
  • W Bielsku – Białej w Szpitalu Ogólnym pielęgniarki i położne dostaną w ciągu dziewięciu miesięcy dostaną około 300 zł podwyżki.
Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8115 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościSklep Pielęgniarek i Położnych

Baleriny medyczne dla personelu medycznego.

1 min czytania
Obuwie medyczne na pielęgniarek i położnych W Sklepie Pielęgniarek i Położnych można znaleźć obuwie medyczne męskie oraz damskie stworzone z myślą o…
AktualnościNie dla ustawy OZZPiPNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitaleWynagrodzenia pielęgniarek

Zaskoczone pielęgniarki usłyszały w sejmie: stawka lekarza to 60 zł/godz.

3 min czytania
Stanowisko lekarzy wobec projektu ustawy autorstwa związku pielęgniarek Redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych w kilku ostatnich artykułach redakcyjnych przekazuje czytelnikom portalu…
AktualnościSzkolenia pielęgniarek i położnych

Na kurs specjalistyczny dla pielęgniarek zapisało się ponad 700 osób.

1 min czytania
Kurs specjalistyczny dla pielęgniarek Według danych prezentowanych na stronie internetowej Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych w Warszawie dowiadujemy się, że kurs specjalistyczny, któremu…
Komentarze