Jakość życia pielęgniarek.

1 min czytania
Aktualności
Jakość życia pielęgniarek.

Ogólnopolski Portal Pielęgniarek i Położnych promuje badania studentów pielęgniarstwa

Szanowne Pielęgniarki i Szanowni Pielęgniarze!
W ramach działalności Studenckiego Koła Naukowego Badań Naukowych w Pielęgniarstwie przy Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety. Jest ona skierowana do personelu pielęgniarskiego.

Zależność między zachowaniami zdrowotnymi, a jakością życia personelu pielęgniarskiego

Badanie ma na celu pomiar zależności nasilenia zachowań zdrowotnych, częstości negatywnych nawyków, jedzenia, stosunku emocjonalnego oraz stosowania restrykcji żywieniowych, wpływających na ocenę jakości życia wśród personelu pielęgniarskiego. Kwestionariusz ankiety został opracowany w oparciu o Inwentarz Zachowań Zdrowotnych Z. Juczyńskiego oraz skróconą wersję ankiety oceniającej jakość życia – WHOQOL-BREF. Uzyskane wyniki pomogą nam w przeprowadzeniu badań dotyczących zależności pomiędzy zachowaniami zdrowotnymi, a jakością życia wśród personelu pielęgniarskiego. Badanie jest w pełni anonimowe. Z góry dziękujemy za poświęcony czas!

Badanie jest w pełni dobrowolne i anonimowe. Przystępując do udzielania odpowiedzi, wyrażają Państwo świadomą zgodę na udział w badaniu.

Serdecznie pozdrawiamy
Studenci SKN Badań Naukowych w Pielęgniarstwie przy UM im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Ankieta na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych

Osoby, które są zainteresowane zamieszczeniem ankiety na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych, powinny przesłać informacje zawierającą co najmniej 1500 znaków, opisującą cel pracy oraz istotę badania (na adres e-mail: [email protected]). Po spełnieniu powyższego warunku, ankieta zostanie zamieszczona na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych. Informujemy, że w pierwszej kolejności zostaną opublikowane ankiety, dotyczące szczególnie pracy pielęgniarek i położnych oraz pielęgniarstwa.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 4.2 / 5. Ilość głosów: 5

Bądź pierwszym, który oceni wpis

829 artykułów

O autorze

Redaktor, specjalista social media. Koordynator dystrybucji Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych oraz wyszukiwarki szkoleń w ramach kształcenia podyplomowego. Doradca klienta Sklepu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarki – pomysł związkowców - nagroda jubileuszowa po 45 latach pracy.

1 min czytania
Związek pielęgniarek ma pomysł na zatrzymanie emerytek w pracy Na profilu Facebooku jednej z organizacji zakładowych związku pielęgniarek zamieszczono poniższa informację: „W…
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitale

Podwyżki pielęgniarek – liczba skarg znikoma.

2 min czytania
Posiedzenie zespołu omawiającego podwyżki w podmiotach leczniczych 29 sierpnia odbyło się posiedzenie Trójstronnego Zespołu ds. Ochrony Zdrowia. Poświęcono je głównie kwestiom finansowym,…
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki. Możliwość wyboru kilku dyżurów.

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarki Poszukiwana pielęgniarka do stałej współpracy na oddział chirurgii ogólnej w Łodzi. Wynagrodzenie: 70 PLN brutto/godzinę Umowa: umowa zlecenie lub…
Komentarze
×
AktualnościSzczepienia pielęgniarek

Pielęgniarka – znalazłam się w absurdalnej sytuacji.