Komentarz na pielegniarki.info.pl: Drogie pielęgniarki i położne, wystarczy, że na jeden miesiąc nikt w całej Polsce nie weźmie dodatkowych dyżurów. Na efekt nie trzeba będzie długo czekać.

1 min czytania
AktualnościKomentarze pielęgniarek i położnych

      

 

Komentarz na pielegniarki.info.pl

"Drogie pielęgniarki i położne, wystarczy, że na jeden miesiąc nikt w całej Polsce nie weźmie dodatkowych dyżurów. Na efekt nie trzeba będzie długo czekać. Już po dwóch tygodniach nastąpi krach we wszystkich placówkach, a wtedy to my podyktujemy ministerstwu swoje warunki! To były tylko takie moje mrzonki, bo wiem z mojego podwórka, że zawsze znajdzie się jakaś Edytka, Krysia, która i tak poleci jak ją poproszą i w ukłonach i przeprosinach za resztę załogi, weźmie dyżur za połowę stawki."

Zobacz inne komentarze na pielegniarki.info.pl

 

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8989 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNowa siatka płac

NFZ o zasadach przypisania pielęgniarek do grup.

4 min czytania
NFZ publikuje pytania oraz odpowiedzi w zakresie wynagrodzeń pielęgniarek po dniu 1 lipca 2020 roku Na stronie internetowej Narodowego Funduszu Zdrowia w…
AktualnościDodatki

Pielęgniarki – warto iść na L4 lub być w ciąży.

2 min czytania
Dodatki dla pielęgniarek i położnych podnoszą podstawę zasiłków chorobowych i emerytur oraz średniej za urlop wypoczynkowy Redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych…
Aktualności

Pielęgniarki – co się dzieje z naszym zawodem.

2 min czytania
Pielęgniarka licencjat i specjalista – nadal pracuję przy łóżku chorego Publikujemy wypowiedzi pielęgniarek pod postem na fanpage Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych….
Komentarze