Komentarz na pielegniarki.info.pl: Ja jak przyszłam do pracy w POZ musiałam "wywalczyć" to, żeby nie pisać za lekarzy zwolnień L4. Brak słów. Walkę wygrałam, bo to że miałam rację było oczywistą oczywistością, ale nie mogę pojąć jak moje koleżanki, pielęgniarki przez tyle lat dawały się wykorzystywać.

1 min czytania
AktualnościKomentarze pielęgniarek i położnych

      

 

Komentarz na pielegniarki.info.pl

Ja jak przyszłam do pracy w POZ musiałam "wywalczyć" to, żeby nie pisać za lekarzy zwolnień L4. Brak słów. Walkę wygrałam, bo to że miałam rację było oczywistą oczywistością, ale nie mogę pojąć jak moje koleżanki przez tyle lat dawały się wykorzystywać. Jest np. Poniedziałek, na biurku w gabinecie zabiegowym leży sterta kartotek, pod drzwiami kolejka pacjentów czekających na zwolnienie. Pielęgniarka pisze, cały poniedziałek nie robi nic, tylko pisze zwolnienia. Zawala swoją pracę, zamówienia nie porobione, pacjenci niezadowoleni,czekają na zastrzyk pół dnia, pielęgniarka dostaje obelgi bo zwolnienie za długo pisane. Zwolnienie pod którym swoją pieczątkę przybija lekarz! Praca za która to im, nie nam płacą! Ludzie! Jak można dawać się tak wykorzystywać! A lekarza zachowują w stosunku do mnie zachowują się teraz tak, jakbym miała im dziękować za to ze nie muszę pisać ich zwolnień. Brak słów, szaleństwo. Nie dajcie się!

 

Zobacz inne komentarze na pielegniarki.info.pl

 
 
Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7273 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNowa siatka płac

Zmiana wynagrodzeń pielęgniarek.

3 min czytania
Nowy podział pielęgniarek i położnych a wysokość wynagrodzenia zasadniczego Ogromnym zaskoczeniem dla użytkowników Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych jest zadziwiająca zgodność protestujących…
AktualnościNormy zatrudnienia

Głos pielęgniarek o normach zatrudnienia.

2 min czytania
Trwa walka o przywrócenie czegoś, co nigdy nie weszło w życie… Stanowisko Prezydium Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych z dnia 5 października 2021 r….
AktualnościNowa siatka płac

Współczynniki pracy pielęgniarek– jest ważny kompromis.

4 min czytania
Obowiązująca tabela wynagrodzeń pielęgniarek i położnych jest niesprawiedliwa i dyskryminująca w zakresie podziału na grupy W dniu wczorajszym na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek…
Komentarze