Komentarz na pielegniarki.info.pl: Na jednym oddziale, kilka pielęgniarek zostało skierowanych przez dyrekcje na specjalizację, natomiast inne same rozpoczęły tę samą specjalizację. Po jej ukończeniu pielęgniarki, które same ukończyły szkolenie nie otrzymały podwyżki. Dyrekcja stwierdziła, że…

1 min czytania
AktualnościKomentarze pielęgniarek i położnych


Komentarz na pielegniarki.info.pl:

Na oddziale, na którym pracuje kilka pielęgniarek zostało skierowanych przez dyrekcje na specjalizację, natomiast kilka innych sama rozpoczęła tę samą specjalizację. Po jej ukończeniu pielęgniarski, które same ukończyły szkolenie nie otrzymały podwyżki. Dyrekcja stwierdziła, że na tym oddziale nie jest im potrzebne więcej specjalistek. Reasumując dziewczyny straciły czas i pieniądze. Wszystko zgodne z prawem pracy. Ukończenie mgr piel nie wiąże się z żadną podwyżką, ani nawet nie jest uznawany przez dyrekcję, trudno o jakimkolwiek dzień urlopu szkoleniowego. O ile wiem tak jest we wszystkich szpital w moim mieście. Niestety jestem w tej grupie, która ma i mgr i specjalizację bez gratyfikacji. To do tych, którzy piszą o zakompleksionych i niedouczonych.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 5 / 5. Ilość głosów: 1

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8755 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Specjalne rabaty dla pielęgniarek i położnych.

1 min czytania
Profesjonalna i stylowa odzież medyczna dla pielęgniarek i położnych Praca medyków to nieustanne wyzwania i ogromne zaangażowanie, a więc warto zadbać o…
AktualnościOrzecznictwo sądowePraktyka zawodowa

Pielęgniarki – Sąd stwierdził: niedopuszczalne było niezakręcenie kranika centralki i jego wymiana po dobie. Odszkodowanie – 150 tys. PLN.

5 min czytania
Praktyka pielęgniarek – biegły: płyn przesiękowy (wysiękowy?) na skórze w miejscu wkłucia, w bezpośredniej styczności z zewnętrzną powierzchnią cewnika naczyniowego był pożywką…
AktualnościOrzecznictwo sądowePraktyka zawodowa

Pielęgniarki – sąd o skutkach otwartego wkłucia centralnego z kranikiem trójdrożnym. Chora straciła 200-300 ml krwi.

3 min czytania
Po niepożądanym zdarzeniu przez niewymieniony kranik trójdzielny pielęgniarki nadal podawały płyny, leki, mieszanki żywieniowe. Sąd Okręgowy w uzasadnieniu do wyroku zauważył: (…)…
Komentarze