Komentarz na pielegniarki.info.pl: "Panie Mielcarek! Przestań pan siać nienawiść i dzielić!" oraz "Pieniactwo i nienawiść autora artykułu mnie poraża".

1 min czytania
AktualnościKomentarze pielęgniarek i położnych


Komentarze na pielegniarki.info.pl:

"Panie Mielcarek! Przestań pan siać nienawiść i dzielić! Jak można świadomie i celowo wywoływać negatywne emocje w środowisku, które do niczego nie prowadzą? Przez Takich jak pan pielęgniarki nigdy nie będą jednością. Wszystkie zawody medyczne się dogadają a pielęgniarki zostaną na lodzie."

"Pieniactwo i nienawiść autora artykułu mnie poraża. Jak to jest że całe PZM stoi razem a pielęgniarki strzelają focha? Bo tacy właśnie pieniacze manipulują Wami szanowne Panie i doprowadzają do rozdziału środowiska pielęgniarek i dzielenia się na "gorsze" i "lepsze". Pozdrawiam wszystkie pielęgniarki szanujący swój i pokrewne zawody."

Odpowiedź:

Mam satysfakcję. Bowiem tego typu komentarze na fan page (nie)porozumnienia związków zawodowych nie mały by racji bytu. Po prostu są usuwane. Czego sam doświadczyłem. I wytłumaczono mi, że to w imię jedności. Teraz jak widać staram się ukazać w całej okazałości dokąd ta "jedność" doprowadziła! Do niesprawiedliwego potraktowania grupy zawodowej pielęgniarek i położnych.

Ja komentarzy nie usuwam!

Natomiast zawsze się obawiam, że po stronie (nie)porozumnienia związków zawodowych, pojawią się merytoryczne argumenty, na rzecz zapisów w projekcie ustawy o wynagrodzeniach. I będą musiał przyjąć je do wiadomości. I może przyznać rację związkom. Niestety takich argumentów się nie doczekałem. A przytoczone powyżej komentarze, tylko mnie utwierdzają w przekonaniu, że trafiłem swoją argumentacją w samo sedno.

Natomiast jestem już osobą wiekową i pamiętam czasy, kiedy jedność była dobrem samym w sobie. I mała zastąpić logiczne myślenie. I to były czasy fatalne!

Drodzy związkowcy. Macie sytuację kryzysową i weźcie się po prostu w garść. Opracuje jakąś strategię działania. Argumenty: o jątrzeniu, nienawiści, porażaniu nie działają. Po prostu!

Czas na rzeczową argumentację…

Stworzyliście projekt ustawy, który krzywdzi grupę zawodową pielęgniarek i położnych! Przyznajcie się do błędu… Tak po ludzku…

Może za bardzo uwierzyliście w Panią Lucynę…

Mariusz Mielcarek

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8991 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarek – przegląd ogłoszeń.

2 min czytania
Praca dla pielęgniarek – wysokość wynagrodzeń w ofertach pracy Publikujemy przegląd ofert pracy dla pielęgniarek, zamieszczonych w Centralnej Bazie Ofert Pracy na…
AktualnościKomentarze pielęgniarek i położnych

Pielęgniarki o upuście na stacjach paliw.

5 min czytania
Upust cenowy dla pielęgniarek na stacjach paliw Ogólnopolski Portal Pielęgniarek i Położnych w sobotę 31 lipca 2021 roku, poinformował czytelników portalu o…
Aktualności

Izba pielęgniarek – tańsze zabiegi pielęgnacyjne.

1 min czytania
Izba pielęgniarek współpracuje ze studiem kosmetycznym Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Elblągu, informuje na swojej stronie internetowej, o podjęciu współpracy ze…
Komentarze