Komentarz na pielegniarki.info.pl: Powinna być hierarchizacja stanowisk pracy w pielęgniarstwie. W zależności od wykształcenia pielęgniarki i dodatkowych kwalifikacji inny zakres obowiązków.

1 min czytania
AktualnościKomentarze pielęgniarek i położnych


Komentarz na pielegniarki.info.pl:

Powinna być hierarchizacja stanowisk pracy w pielęgniarstwie. W zależności od wykształcenia i dodatkowych kwalifikacji inny zakres obowiązków. Od wielu lat słyszę, że tak będzie. Ale chyba się nie doczekamy. Tak jest za granicą. Tylko, że tam jest wiele personelu. Można dzielić obowiązki, a w Polsce kiedy są na dyżurze tylko np dwie pielęgniarki i mają zrobić wszystko, nie ma na to szans. Tylko po co Ministerstwo i nasze władze wypisują takie górnolotne myśli, żeby wszystkich denerwować. To i tak nigdy się nie dokonuje. I teraz nie będzie inaczej. Naprawdę nie ma co na to liczyć i wzajemnie się obrażać.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7273 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNowa siatka płac

Zmiana wynagrodzeń pielęgniarek.

3 min czytania
Nowy podział pielęgniarek i położnych a wysokość wynagrodzenia zasadniczego Ogromnym zaskoczeniem dla użytkowników Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych jest zadziwiająca zgodność protestujących…
AktualnościNormy zatrudnienia

Głos pielęgniarek o normach zatrudnienia.

2 min czytania
Trwa walka o przywrócenie czegoś, co nigdy nie weszło w życie… Stanowisko Prezydium Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych z dnia 5 października 2021 r….
AktualnościNowa siatka płac

Współczynniki pracy pielęgniarek– jest ważny kompromis.

4 min czytania
Obowiązująca tabela wynagrodzeń pielęgniarek i położnych jest niesprawiedliwa i dyskryminująca w zakresie podziału na grupy W dniu wczorajszym na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek…
Komentarze