Komentarz na pielegniarki.info.pl: Tak, było pewne, bo za późno rozpoczęliśmy nasze protesty. Zaufaliśmy naszym Izbom i związkom.

1 min czytania
AktualnościKomentarze pielęgniarek i położnychNowa ustawa o sposobie ustalania najniższego wynagrodzenia zasadniczego pielęgniarek i położnych.
Komentarz na pielegniarki.info.pl: Tak, było pewne, bo za późno rozpoczęliśmy nasze protesty. Zaufaliśmy naszym Izbom i związkom.

 

Mariusz Mielcarek 

Komentarz na pielegniarki.info.pl:

Tak, było pewne, bo za późno rozpoczęliśmy nasze protesty. Zaufaliśmy naszym Izbom i związkom. Zauważ, że nasze listy do senatorów wysłane w ostatniej chwili zostały zauważone. Zaczęli rozumieć o co chodzi w ustawie skoro chcieli zmienić grupy. Mam nadzieję, że akcja Pani Kasi to początek i będziemy działać dalej. W 2018 roku powinien być drugi Krajowy Zjazd Pielęgniarek i Położnych. Mamy delegatów, którym musimy przygotować wnioski do przedstawienia. Jest nas na tyle dużo, że znajdą się osoby, które będą chciały pomóc, z ciekawymi pomysłami.

Zobacz także:

Aktualności według działów:
Działalność wiceministra zdrowia (pielęgniarki)
Dofinansowane specjalizacje
Oferty pracy dla pielęgniarek

 

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8989 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNowa siatka płac

NFZ o zasadach przypisania pielęgniarek do grup.

4 min czytania
NFZ publikuje pytania oraz odpowiedzi w zakresie wynagrodzeń pielęgniarek po dniu 1 lipca 2020 roku Na stronie internetowej Narodowego Funduszu Zdrowia w…
AktualnościDodatki

Pielęgniarki – warto iść na L4 lub być w ciąży.

2 min czytania
Dodatki dla pielęgniarek i położnych podnoszą podstawę zasiłków chorobowych i emerytur oraz średniej za urlop wypoczynkowy Redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych…
Aktualności

Pielęgniarki – co się dzieje z naszym zawodem.

2 min czytania
Pielęgniarka licencjat i specjalista – nadal pracuję przy łóżku chorego Publikujemy wypowiedzi pielęgniarek pod postem na fanpage Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych….
Komentarze