Konferencja Szkoleniowo – Naukowa „Nowoczesne metody leczenia i pielęgnowania w anestezjologii, intensywnej terapii i medycynie ratunkowej”. Maj – czerwiec 2007r.

1 min czytania
Aktualności

Oddział Mazowiecki PTPAiIO, dla podniesienia kwalifikacji zawodowych pielęgniarek i położnych, zatrudnionych w oddziałach Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz w Ratownictwie Medycznym, organizuje III Konferencję Szkoleniowo – Naukową na temat:

„Nowoczesne metody leczenia i pielęgnowania w anestezjologii, intensywnej terapii i medycynie ratunkowej”

która odbędzie się na przełomie maja i czerwca 2007 roku. Przewidujemy udział ok.150 uczestników.

Komitet organizacyjny zwraca się do Państwa z uprzejmą prośbą o nadsyłanie tematów prac w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30.11.2006r. Prace te po zakwalifikowaniu przez Komitet Naukowy będą prezentowane w czasie konferencji.
Zgłoszenie pracy powinno zawierać: temat, formę prezentacji /wykład, prezentacja multimedialna, plakat/, nazwisko i imię prelegenta, miejsce pracy oraz telefon kontaktowy.
Zgłoszenia i streszczenia prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Wszelkich informacji udzielamy pod numerami telefonów: 0-604 066 318;
0-606732524.

Serdecznie zapraszamy !!!


Zpoważaniem 

w imieniu Komitetu Organizacyjnego

mgr Paweł Witt


 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8229 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Pielęgniarka: pielęgniarstwo nigdy nie będzie zawodem prestiżowym

1 min czytania
Komentarze pielęgniarek Pod jednym z postów na temat różnic w wynagrodzeniach pielęgniarek pojawiły się dwa poniższe komentarze. Pielęgniarki wskazują, że odwieczne kłótnie…
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarek. Umowa o pracę, kontraktowa - do 11 tys. PLN.

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarek Poradnia kardiologiczna oferującą diagnostykę nieinwazyjną i konsultacje lekarskie na wysokim poziomie zarówno dorosłym, jak i dzieciom od pierwszych…
AktualnościOrzecznictwo sądowePraktyka zawodowa

Pielęgniarka złożyła skargę. NFZ nałożył 82 tys. kary.

8 min czytania
Pielęgniarka pisze skargę do ministra zdrowia i zawiadamia prokuraturę… NFZ nakłada karę na pogotowie… Pogotowie odwołuje się na drodze sądowej… Redakcja Ogólnopolskiego…
Komentarze