Kurs specjalistyczny: Wykonywanie konikopunkcji, odbarczanie odmy prężnej, wykonywanie dostępów doszpikowych. Kraków, 15 – 19 lutego 2010 roku. 3 KOMENTARZE.

1 min czytania
AktualnościPielęgniarstwo ratunkowe
Kurs specjalistyczny: Wykonywanie konikopunkcji, odbarczanie odmy prężnej, wykonywanie dostępów doszpikowych. Kraków, 15 – 19 lutego 2010 roku. 3 KOMENTARZE.

Koszt dla członków Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Ratunkowego  – 350 pln, pozostałe osoby: 950 pln (członkowie którzy nie opłacili składek za 2009 rok, osoby nie będące członkami PTPR – 5 miejsc).

Czas nadsyłania zgłoszeń wraz z dowodem wpłaty mija 20 stycznia. Zgłoszenie należy wysłać faxe-em: 12 396 41 81, e-mailem: [email protected], lub osobiście w sekretariacie MOIPiP, przy ul. Szlak 61 w Krakowie.

O zakwalifikowaniu zadecyduje Komisja Kwalifikacyjna (pierwszeństwo będą mieć członkowie PTPR, osoby które ukończyły specjalizację z pielęgniarstwa ratunkowego, ukończyły kurs kwalifikacyjny z pielęgniarstwa ratunkowego, pracujące w ZRM i SOR).

PTPR posiada status organizatora w rejestrze MOIPiP, oraz zatwierdzony program szkolenia przez CKPPiP.

Formularz zgłoszeniowy – osoby które są zainteresowne otrzymaniem rachunku prosimy o podanie pełnych danych na końcu formularza.

 

Zobacz więcej aktualności (także o szkoleniach) w dziale pielęgniarka systemu.

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7795 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarki - jaka wysokość nagrody pieniężnej z izby pielęgniarskiej?

2 min czytania
Pomoc socjalna z izby pielęgniarek i położnych Uchwała NR 88/VIII/2023 Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Kielcach z dnia 24 maja 2023…
AktualnościOdzież medycznaSklep Pielęgniarek i Położnych

Bluzy medyczne dla pielęgniarek i położnych idealne na lato.

1 min czytania
Bluzy medyczne dla pielęgniarek Bluza medyczna BD4 z dzianiny, dostępna w Sklepie Pielęgniarek i Położnych, będzie idealnym wyborem do pracy dla pielęgniarek…
AktualnościMiesięcznik branżowy Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i PołożnychOrzecznictwo sądowe

Szpital skierował pielęgniarki z kardiologii do pracy na neurochirurgii.

2 min czytania
Narodowy Fundusz Zdrowia o organizacji pracy personelu pielęgniarskiego W majowym wydaniu Gazety Pielęgniarek i Położnych, na stronie 5 publikujemy uzasadnienie do wyroku…
Komentarze