List pielęgniarki: Drogi Zarządzie OZZPiP oraz Moja Ukochana Naczelno Izbo PiP.

1 min czytania
AktualnościStrajk pielęgniarek w CZD.
List pielęgniarki: Drogi Zarządzie OZZPiP oraz Moja Ukochana Naczelno Izbo PiP.

 

Zobacz więcej informacji o strajku pielęgniarek w CZD

 

 

Drogi Zarządzie OZZPiP oraz Moja Ukochana Naczelno Izbo PiP

Nie wiem jak długo jeszcze będziecie ze spokojem w ciszy czytać i  słuchać wszystkich tych kłamstw w mediach, na forach itp. Jak długo jeszcze będziecie pozwalać by tak szargano dobre imię naszego zawodu?

Wszystko we mnie się burzy ten wodospad obrzydliwych opinii oszczerstw spada na głowy niewinnych waszych koleżanek i kolegów a wy ze stoickim spokojem, ponieważ PODPISAŁYŚCIE CYROGRAF –  nic niewarte porozumienie, milczycie – bo zabiorą i to. 

Niech zabierają tą swoją „podwyżkę- śmieciowy dodatek „  a wy powinnyście stać tam razem z tymi zaszczutymi waszymi związkowcami z CZD. To między innymi  wasze porozumienie spowodowało taką falę krytyki ze strony mediów i społeczeństwa. Ciągle słyszymy od pacjentów, ich bliskich, naszych znajomych i nawet naszych rodzin  ”czego wy ciągle chcecie przecież dostałyście takie podwyżki i co roku będziecie jeszcze dostawać” Ogarnijcie się władze związkowe i izbowe. Mamy okazję naprawdę a nie wirtualnie coś uzyskać, ale musicie zapomnieć o waszym śmieciowym porozumieniu i stanąć ramię w ramię z waszymi związkowcami. 

Myślicie, tak jak minister Radziwiłł i jego klika, że zmęczą się, wszystko przycichnie a wy nadal będziecie sobie niby działać. Mam nadzieję, że tak nie będzie i rozliczą was za wasz brak wsparcia i nieudolne decyzje.

KOLEŻANKI KOLEDZY
PIELĘGNIARKI PIELĘGNIARZE ORAZ POŁOŻNE

apeluję do Was w całym kraju złóżmy WOTUM NIEUFNOŚCI dla naszych władz związkowych oraz izbowych.

Czy oni naprawdę są bezkarni?
Pozdrawiam Pielęgniarka

 

 

Zobacz więcej informacji o strajku pielęgniarek w CZD

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8322 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNowa siatka płac

Dodatek dla pielęgniarki za licencjat – 580,24 PLN.

2 min czytania
Związek pielęgniarek za siatką płac opartej na wykształceniu W dniu 10 września 2021 roku OZZPiP ogłosił kolejny projekt dokumentu, który zawiera uregulowanie…
Aktualności

Pielęgniarki – 200 milionów PLN na bezpłatne szkolenia.

2 min czytania
Ministerstwo zdrowia o wsparciu dla kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych W odpowiedzi interpelację nr 24981 Pani Barbary Dolniak – Posła na Sejm…
AktualnościWynagrodzenia pielęgniarek

Rekompensata dla pielęgniarek za różnicę w zarobkach.

1 min czytania
Poseł pisze w sprawie pielęgniarek do ministra zdrowia Interpelacja do ministra zdrowia w sprawie stawek wynagrodzeń dla pielęgniarek i położnych obowiązujących od…
Komentarze