Maja napisała komentarz na Portalu: "Jestem w stanie wytłumaczyć wypowiedzi M. Mielcarka – ewidentny "moherowy beret" i dla ślepego posłuszeństwa jest skłonny obrazić całe środowisko. Już nigdy nie otworzę tego portalu."

1 min czytania
Aktualności

maja :
Myślałam, że pielęgniarki są inteligentne i nie prowadzą polemiki zupelnie beznadziejnej. Niestety a z przykrością stwierdzam, że większość wypowiedzi jest poniżej średniego poziomu.A najbardziej jest to przykre kiedy wypowiadają się osoby na tematy o których nie mają nawet pojęcia P. Mielcarek wypowiada się skrajnie negatywnie o związku i negocjacjach-przykro, że znajduje wsparcie wśród innych przedstawicielek naszych zawodów. Jestem w stanie wytlumaczyć wypowiedzi M. Mielcarka -ewidentny 'moherowy beret’ i dla ślepego posłuszeństwa jest skłonny obrazić całe środowisko. Już nigdy nie otworzę tego portalu. A wydawało mi się, że jest on stworzony dla naszej grupy zawodowej. Pozostałe wypowiedzi (z małymi wyjątkami) niewiele odbiegają poziomem od poziomu w/w Pana. Piszcie co chcecie – ja jestem dumna z działań naszej organizacji- OZZPIP.

Komentarz redakcji Portalu Pielęgniarek i Położnych

Maju: Bardzo dziękuję za opinię, ale nie rozumiem określenia 'ewidentny 'moherowy beret’ i dla ślepego posłuszeństwa jest skłonny obrazić całe środowisko’. Masz prawo do takiej opinii. Choć jej nie podzielam. Nie wiem o jakim ślepym posłuszeństwie wspominasz i wobec kogo lub czego miałoby ono występować.

Portal jest miejscem wymiany poglądów w różnych sprawach. Dlatego mam nadzieję, że mimo Twojego krytycznego spojrzenia na moją osobę będziedz stałym gościem Portalu.

Zapraszam i pozdrawiam

Mariusz Mielcarek

 

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8016 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

"Pielęgniarki tylko siedzą i piją kawę." Komentarze środowiska pielęgniarskiego.

2 min czytania
Pielęgniarki o stereotypach Pielęgniarka pracująca w przychodni napisała nam o jednej z sytuacji, która miała miejsce z pacjentką. Niestety od 43 lat…
AktualnościOferty pracy

Praca dla położnej. 126–196 zł/godz. brutto.

1 min czytania
Oferta pracy dla położnych Poszukiwana położna do wizyt domowych do współpracy. Praca w elastycznym wymiarze godzinowym do indywidualnego ustalenia. Wynagrodzenie: 126 –…
AktualnościOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitaleWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarka zdradziła ile zarabia na rękę.

2 min czytania
Obecne wynagrodzenia pielęgniarek zatrudnionych w podmiotach leczniczych W artykule pt. Dyrektor do pielęgniarek: nie wyrażałem zgody na podwyższanie kwalifikacji. To za nie…
Komentarze