Maja napisała komentarz na Portalu: "Jestem w stanie wytłumaczyć wypowiedzi M. Mielcarka – ewidentny "moherowy beret" i dla ślepego posłuszeństwa jest skłonny obrazić całe środowisko. Już nigdy nie otworzę tego portalu."

1 min czytania
Aktualności

maja :
Myślałam, że pielęgniarki są inteligentne i nie prowadzą polemiki zupelnie beznadziejnej. Niestety a z przykrością stwierdzam, że większość wypowiedzi jest poniżej średniego poziomu.A najbardziej jest to przykre kiedy wypowiadają się osoby na tematy o których nie mają nawet pojęcia P. Mielcarek wypowiada się skrajnie negatywnie o związku i negocjacjach-przykro, że znajduje wsparcie wśród innych przedstawicielek naszych zawodów. Jestem w stanie wytlumaczyć wypowiedzi M. Mielcarka -ewidentny 'moherowy beret’ i dla ślepego posłuszeństwa jest skłonny obrazić całe środowisko. Już nigdy nie otworzę tego portalu. A wydawało mi się, że jest on stworzony dla naszej grupy zawodowej. Pozostałe wypowiedzi (z małymi wyjątkami) niewiele odbiegają poziomem od poziomu w/w Pana. Piszcie co chcecie – ja jestem dumna z działań naszej organizacji- OZZPIP.

Komentarz redakcji Portalu Pielęgniarek i Położnych

Maju: Bardzo dziękuję za opinię, ale nie rozumiem określenia 'ewidentny 'moherowy beret’ i dla ślepego posłuszeństwa jest skłonny obrazić całe środowisko’. Masz prawo do takiej opinii. Choć jej nie podzielam. Nie wiem o jakim ślepym posłuszeństwie wspominasz i wobec kogo lub czego miałoby ono występować.

Portal jest miejscem wymiany poglądów w różnych sprawach. Dlatego mam nadzieję, że mimo Twojego krytycznego spojrzenia na moją osobę będziedz stałym gościem Portalu.

Zapraszam i pozdrawiam

Mariusz Mielcarek

 

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8261 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościGazeta Pielęgniarek i Położnych

Starsze pielęgniarki zarabiają gorzej od młodych pielęgniarek, ponosząc odpowiedzialność za wdrażanie absolwentek do zawodu.

1 min czytania
Dyskusja w Senacie Na stronie internetowej Senatu poinformowano, że w dniu 1 marca br. z inicjatywy wicemarszałka Senatu Michała Kamińskiego w Senacie…
Aktualności

Wywiad z Open Europe: Praca dla Pielęgniarek w Norwegii Opinie Open Europe

6 min czytania
Dlaczego założyliście firmę Open Europe? Firma Open Europe powstała, aby pomagać polskim pielęgniarkom zmieniać swoje życie na lepsze. Choć może to brzmieć…
AktualnościGazeta Pielęgniarek i PołożnychPraktyka zawodowa

Izba pielęgniarek chce obciążyć pielęgniarki kolejnymi biurokratycznymi obowiązkami.

1 min czytania
Kształcenie i doskonalenie zawodowe STANOWISKO nr 2 Prezydium Naczelnej Rady Lekarskiej i Prezydium Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych z dnia 14 lutego…
Komentarze