Mamy dobrą informację dla pielęgniarek i położnych, które dostały się na dofinansowaną specjalizację poza limitem!

1 min czytania
AktualnościDofinansowane specjalizacje
Mamy dobrą informację dla pielęgniarek i położnych, które dostały się na dofinansowaną specjalizację poza limitem!

 

Ministerstwo zdrowia zapisało w specyfikacji przetargowej na wyłonienie organizatorów dofinansowanych specjalizacji następujący warunek:

 

"UWAGA: Organizator Szkolenia nie może pobierać od osób zakwalifikowanych do odbywania specjalizacji,  poza limitem miejsc dofinansowanych, opłat wyższych niż cena miejsca szkoleniowego podana w ofercie."

 

Wobec powyższego, jeżeli w ofercie na prowadzenie dofinansowanej specjalizacji dla pielęgniarek i położnych organizator podał kwotę 2 000 zł, to nie może poza limitem (25 osób) przyjmować osoby na specjalizację i wymagać od nich np. 6 000 zł. Ma to być w przedmiotowym przypadku kwota nie wyższa niż 2 000 zł. 

Bardzo dobre posunięcie ministerstwa. Brawo!

Może osoby, które dostały się na specjalizację poza limitem napiszą w komentarzu jak to nowe rozwiązanie wprowadzone od roku 2015 wygląda w praktyce? Może organizatorzy w tej sytuacji w ogóle nie mają miejsc "poza limitem"?

Sprawdź jakie ceny zaoferowali w przetargu organizatorzy, którzy poprowadzą dofinansowane specjalizacje pielęgniarek i położnych.

Ze specyfikacji przetargowej wybrał:

Mariusz Mielcarek

 

Zobacz także:

Dofinansowane specjalizacje 2015zobacz informator redakcji Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych, nakład 90 tysięcy egzemplarzy.

 

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8257 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościPraca w Norwegii

Praca w Polsce i w Norwegii: różnice, wyzwania i korzyści - wywiad z pielęgniarką.

4 min czytania
Poniższy wywiad został zrealizowany przez Open Europe – firmę, która rekrutuje, szkoli i pomaga zdobywać dobrze płatną pracę dla polskich pielęgniarek i…
Aktualności

Obuwie medyczne dla pielęgniarek: na co zwrócić uwagę przy zakupie?

2 min czytania
Jeśli jesteś pielęgniarką, z pewnością wiesz, jak wielogodzinne dyżury potrafią dać się we znaki kręgosłupowi i nogom. Aby zapewnić sobie komfort nawet…
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LM

Pielęgniarki: wzór pozwu o odszkodowanie.

2 min czytania
Pielęgniarka pozywająca pracodawcę o odszkodowanie za nierówne traktowanie w zatrudnieniu w pozwie musi uwzględnić jeszcze jedną ważną sprawę… W związku z licznymi…
Komentarze