Mamy dobrą informację dla pielęgniarek i położnych, które dostały się na dofinansowaną specjalizację poza limitem!

1 min czytania
AktualnościDofinansowane specjalizacje
Mamy dobrą informację dla pielęgniarek i położnych, które dostały się na dofinansowaną specjalizację poza limitem!

 

Ministerstwo zdrowia zapisało w specyfikacji przetargowej na wyłonienie organizatorów dofinansowanych specjalizacji następujący warunek:

 

"UWAGA: Organizator Szkolenia nie może pobierać od osób zakwalifikowanych do odbywania specjalizacji,  poza limitem miejsc dofinansowanych, opłat wyższych niż cena miejsca szkoleniowego podana w ofercie."

 

Wobec powyższego, jeżeli w ofercie na prowadzenie dofinansowanej specjalizacji dla pielęgniarek i położnych organizator podał kwotę 2 000 zł, to nie może poza limitem (25 osób) przyjmować osoby na specjalizację i wymagać od nich np. 6 000 zł. Ma to być w przedmiotowym przypadku kwota nie wyższa niż 2 000 zł. 

Bardzo dobre posunięcie ministerstwa. Brawo!

Może osoby, które dostały się na specjalizację poza limitem napiszą w komentarzu jak to nowe rozwiązanie wprowadzone od roku 2015 wygląda w praktyce? Może organizatorzy w tej sytuacji w ogóle nie mają miejsc "poza limitem"?

Sprawdź jakie ceny zaoferowali w przetargu organizatorzy, którzy poprowadzą dofinansowane specjalizacje pielęgniarek i położnych.

Ze specyfikacji przetargowej wybrał:

Mariusz Mielcarek

 

Zobacz także:

Dofinansowane specjalizacje 2015zobacz informator redakcji Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych, nakład 90 tysięcy egzemplarzy.

 

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7238 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościWynagrodzenia pielęgniarek

Senat: Pielęgniarka zarabia 10 tys.

3 min czytania
O wynagrodzeniach pielęgniarek w senacie Posiedzenie senatu w dniu 25 listopada 2021 roku. Senator Krzysztof Mróz: (…) Pani senator Beata Małecka-Libera w…
AktualnościNowa siatka płac

Protest pielęgniarek z licencjatem.

3 min czytania
Minister zdrowia poinformował na konferencji prasowej w dniu 5 listopada 2021 roku, że w wyniku porozumienia zawartego na forum Zespołu Trójstronnego, że…
Aktualności

Co musisz wiedzieć, chcąc zacząć pracę w służbie zdrowia?

3 min czytania
Empatia, troskliwość i chęć niesienia pomocy to jedne z najważniejszych cech wielu osób, które chcą zacząć pracę w branży medycznej. Lekarz rodzinny,…
Komentarze