Mamy dobrą informację dla pielęgniarek i położnych, które dostały się na dofinansowaną specjalizację poza limitem!

1 min czytania
AktualnościDofinansowane specjalizacje
Mamy dobrą informację dla pielęgniarek i położnych, które dostały się na dofinansowaną specjalizację poza limitem!

 

Ministerstwo zdrowia zapisało w specyfikacji przetargowej na wyłonienie organizatorów dofinansowanych specjalizacji następujący warunek:

 

"UWAGA: Organizator Szkolenia nie może pobierać od osób zakwalifikowanych do odbywania specjalizacji,  poza limitem miejsc dofinansowanych, opłat wyższych niż cena miejsca szkoleniowego podana w ofercie."

 

Wobec powyższego, jeżeli w ofercie na prowadzenie dofinansowanej specjalizacji dla pielęgniarek i położnych organizator podał kwotę 2 000 zł, to nie może poza limitem (25 osób) przyjmować osoby na specjalizację i wymagać od nich np. 6 000 zł. Ma to być w przedmiotowym przypadku kwota nie wyższa niż 2 000 zł. 

Bardzo dobre posunięcie ministerstwa. Brawo!

Może osoby, które dostały się na specjalizację poza limitem napiszą w komentarzu jak to nowe rozwiązanie wprowadzone od roku 2015 wygląda w praktyce? Może organizatorzy w tej sytuacji w ogóle nie mają miejsc "poza limitem"?

Sprawdź jakie ceny zaoferowali w przetargu organizatorzy, którzy poprowadzą dofinansowane specjalizacje pielęgniarek i położnych.

Ze specyfikacji przetargowej wybrał:

Mariusz Mielcarek

 

Zobacz także:

Dofinansowane specjalizacje 2015zobacz informator redakcji Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych, nakład 90 tysięcy egzemplarzy.

 

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7908 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościPielęgniarki w liczbach.Szkolenia pielęgniarek i położnych

Liczba pielęgniarek anestezjologicznych z tytułem specjalisty.

1 min czytania
Pielęgniarki w liczbach Kilka dni temu, w artykule na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych pisaliśmy o liczbie pielęgniarek i położnych zatrudnionych w…
Aktualności

Prezent idealny dla pielęgniarek i położnych.

1 min czytania
Gadżety dla pielęgniarek i położnych Wybór odpowiedniego prezentu to zawsze trudne zadanie. Jeśli masz w rodzinie pielęgniarkę lub położną i szukasz dla…
AktualnościWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarki – pomysł związkowców - nagroda jubileuszowa po 45 latach pracy.

1 min czytania
Związek pielęgniarek ma pomysł na zatrzymanie emerytek w pracy Na profilu Facebooku jednej z organizacji zakładowych związku pielęgniarek zamieszczono poniższa informację: „W…
Komentarze