Miesięcznik Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych nr 7/2016 – Pielęgniarki zmieniają swój kierunek z Wielkiej Brytanii na Irlandię!

1 min czytania
AktualnościPielęgniarki w Anglii.
Miesięcznik Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych nr 7/2016 – Pielęgniarki zmieniają swój kierunek z Wielkiej Brytanii na Irlandię!

 

      

 

Pielęgniarki zmieniają swój kierunek z Wielkiej Brytanii na Irlandię! 

 

W związku z wprowadzeniem na początku tego roku egzaminu IELTS przez brytyjskie izby pielęgniarskie oraz po referendum w Wielkiej Brytanii, którego wyniki wskazały na chęć Brytyjczyków do wystąpienia z Unii Europejskiej, polskie pielęgniarki zmieniają kierunek swoich zainteresowań pracą za granicą. Do tej pory Irlandia oferowała pracę głównie w domach opieki, ostatnie miesiące przynoszą pozytywne zmiany – poszerzenie rynku pracy w Irlandii także o szpitale. Wiosną tego roku PCQ Recruitment rozpoczęło współpracę z jednym z renomowanych szpitali w Irlandii. Pracodawca Bon Secours przyjeżdża do Polski już po raz drugi. 11 sierpnia 2016 roku w Warszawie odbędą się rozmowy rekrutacyjne. Czytaj dalej…

 

Zobacz więcej artykułów z najnowszego numeru Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych

 

Zobacz także:

Miesięcznik Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych nr 6/2016 – Wielka Brytania: IELTS dla pielęgniarek, no i co teraz?

 

Miesięcznik Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych nr 6 – Pielęgniarka pyta pielęgniarkę. Wywiad z polską pielęgniarką pracującą w Irlandii.

 

Zobacz ilu polskim pielęgniarkom i położnym uznano kwalifikacje zawodowe za granicą oraz ile wniosków o uznanie kwalifikacji rozpatrzono negatywnie.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8222 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarki zszokowane - 43,2 tys. złotych miesięcznie. Rocznie pół miliona. To zarobek w izbach pielęgniarek.

1 min czytania
Gigantyczne wynagrodzenia w izbach pielęgniarek… Redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych od lat zwraca uwagę na gigantyczne wynagrodzenia w izbach pielęgniarek. Niestety…
AktualnościGazeta Pielęgniarek i Położnych

Związek pielęgniarek – zaproponowane przez MZ wzrost wskaźników traktujemy jako punkt wyjścia…

2 min czytania
Związek pielęgniarek zawiódł pielęgniarki W bieżącym wydaniu Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych publikujemy fragment listu Krystyny Ptok do Premiera RP. W liście…
AktualnościOdszkodowania dla pielęgniarek LM

Strata finansowa pielęgniarek z grupy 6 za trzeci rok nierównego traktowania w zatrudnieniu.

2 min czytania
Strata finansowa pielęgniarek z grupy 6 za trzy lata nierównego traktowania w zatrudnieniu względem pielęgniarek z grupy 2… Redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek…
Komentarze