Miesięcznik Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych nr 7/2016 – Pielęgniarki zmieniają swój kierunek z Wielkiej Brytanii na Irlandię!

1 min czytania
AktualnościPielęgniarki w Anglii.
Miesięcznik Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych nr 7/2016 – Pielęgniarki zmieniają swój kierunek z Wielkiej Brytanii na Irlandię!

 

      

 

Pielęgniarki zmieniają swój kierunek z Wielkiej Brytanii na Irlandię! 

 

W związku z wprowadzeniem na początku tego roku egzaminu IELTS przez brytyjskie izby pielęgniarskie oraz po referendum w Wielkiej Brytanii, którego wyniki wskazały na chęć Brytyjczyków do wystąpienia z Unii Europejskiej, polskie pielęgniarki zmieniają kierunek swoich zainteresowań pracą za granicą. Do tej pory Irlandia oferowała pracę głównie w domach opieki, ostatnie miesiące przynoszą pozytywne zmiany – poszerzenie rynku pracy w Irlandii także o szpitale. Wiosną tego roku PCQ Recruitment rozpoczęło współpracę z jednym z renomowanych szpitali w Irlandii. Pracodawca Bon Secours przyjeżdża do Polski już po raz drugi. 11 sierpnia 2016 roku w Warszawie odbędą się rozmowy rekrutacyjne. Czytaj dalej…

 

Zobacz więcej artykułów z najnowszego numeru Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych

 

Zobacz także:

Miesięcznik Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych nr 6/2016 – Wielka Brytania: IELTS dla pielęgniarek, no i co teraz?

 

Miesięcznik Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych nr 6 – Pielęgniarka pyta pielęgniarkę. Wywiad z polską pielęgniarką pracującą w Irlandii.

 

Zobacz ilu polskim pielęgniarkom i położnym uznano kwalifikacje zawodowe za granicą oraz ile wniosków o uznanie kwalifikacji rozpatrzono negatywnie.

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8992 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościOferty pracy

9 tysięcy dla pielęgniarki. Dużo czy mało?

2 min czytania
Praca dla pielęgniarki – różne rodzaje umów W dniu wczorajszym redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych przedstawiła analizę ofert pracy zamieszczonych w…
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarek – przegląd ogłoszeń.

2 min czytania
Praca dla pielęgniarek – wysokość wynagrodzeń w ofertach pracy Publikujemy przegląd ofert pracy dla pielęgniarek, zamieszczonych w Centralnej Bazie Ofert Pracy na…
AktualnościKomentarze pielęgniarek i położnych

Pielęgniarki o upuście na stacjach paliw.

5 min czytania
Upust cenowy dla pielęgniarek na stacjach paliw Ogólnopolski Portal Pielęgniarek i Położnych w sobotę 31 lipca 2021 roku, poinformował czytelników portalu o…
Komentarze