Myślę, że panie w czepkach zamiast prowadzić okupację sejmowej galerii, powinny okupować gabinet szefostwa szpitala w Biłgoraju.

1 min czytania
AktualnościZwiązkowy zakaz kontraktów
Myślę, że panie w czepkach zamiast prowadzić okupację sejmowej galerii, powinny okupować gabinet szefostwa szpitala w Biłgoraju.

O sprawie w szpitalu w Biłgoraju zamieściliśmy informację na Portalu w dniu 5 kwietnia br. Spotkała sie ona z dużym zainteresowaniem użytkowników Portalu i Gazety Pielęgniarek i Położnych. W pierwszych dwóch dniach przedmiotową informację czytano prawie 3 000 razy. Zamieszczono ponad 70 komentarzy.

 

Więcej w sprawie znajdziesz tutaj . . .

Sprawa dotyczy Przewodniczącej Zakładowej Komisji Ogólnopolskiego Związku Pielęgniarek i Położnych. Osoby, która nie występuje w swojej sprawie, tylko w sprawie dotyczącej elementarnych zagadnień wykonywania zawodu pielęgniarki. Osoby, która została powołana przez organizację związkową, w celu działania na rzecz naszego środowiska zawodowego.

Jakie mają mieć zdanie poszczególne pielęgniarki i położne o związkach zawodowych pip, skoro związek nie potrafi zdecydowanie odpowiedzieć na działania skierowane przeciwko swojemu działaczowi. Czy działania także samorządu zawodowego w tej sprawie są wystarczające?

Moim zdaniem zamiast okupacji i głodówki na sejmowej galerii, zwiazek pip powinien podjąć radykalne kroki w obronie pani Doroty Flor!

Ile w Polsce jest takich Dorot Flor?

Mariusz Mielcarek

.  

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 5 / 5. Ilość głosów: 1

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7918 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Pielęgniarka nie będzie musiała być członkiem izby pielęgniarskiej.

5 min czytania
Proponowane zmiany powinny objąć także izby pielęgniarek i położnych Do sejmu wpłynął w dniu 5 lipca 2023 roku projekt ustawy, która między…
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki w punkcie pobrań. Od 9 tys. PLN brutto.

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarek Resort nad morzem w Jarosławcu zatrudni dwie pielęgniarki. Zakres obowiązków: Praca w przychodni POZ, w punkcie pobrań/ Praca…
Aktualności

Najczęstsze skutki uboczne radioterapii - zapobieganie, zarządzanie i poprawa jakości życia pacjentów

9 min czytania
Radioterapia jest jedną z podstawowych metod leczenia chorób nowotworowych. W terapii tej wykorzystuje się promieniowanie, które nie tylko działa destrukcyjnie na komórki…
Komentarze