Myślę, że panie w czepkach zamiast prowadzić okupację sejmowej galerii, powinny okupować gabinet szefostwa szpitala w Biłgoraju.

1 min czytania
AktualnościZwiązkowy zakaz kontraktów
Myślę, że panie w czepkach zamiast prowadzić okupację sejmowej galerii, powinny okupować gabinet szefostwa szpitala w Biłgoraju.

O sprawie w szpitalu w Biłgoraju zamieściliśmy informację na Portalu w dniu 5 kwietnia br. Spotkała sie ona z dużym zainteresowaniem użytkowników Portalu i Gazety Pielęgniarek i Położnych. W pierwszych dwóch dniach przedmiotową informację czytano prawie 3 000 razy. Zamieszczono ponad 70 komentarzy.

 

Więcej w sprawie znajdziesz tutaj . . .

Sprawa dotyczy Przewodniczącej Zakładowej Komisji Ogólnopolskiego Związku Pielęgniarek i Położnych. Osoby, która nie występuje w swojej sprawie, tylko w sprawie dotyczącej elementarnych zagadnień wykonywania zawodu pielęgniarki. Osoby, która została powołana przez organizację związkową, w celu działania na rzecz naszego środowiska zawodowego.

Jakie mają mieć zdanie poszczególne pielęgniarki i położne o związkach zawodowych pip, skoro związek nie potrafi zdecydowanie odpowiedzieć na działania skierowane przeciwko swojemu działaczowi. Czy działania także samorządu zawodowego w tej sprawie są wystarczające?

Moim zdaniem zamiast okupacji i głodówki na sejmowej galerii, zwiazek pip powinien podjąć radykalne kroki w obronie pani Doroty Flor!

Ile w Polsce jest takich Dorot Flor?

Mariusz Mielcarek

.  

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7328 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarka zarobi mniej niż niemedyk.

3 min czytania
Protestujący medycy pogrążają płacowo pielęgniarki Pani Krystyna Ptok – przewodnicząca związku pielęgniarek, w jednym z ostatnich wywiadów wyraża pogląd, że jest zmęczona…
AktualnościNowa siatka płac

Pielęgniarki - nieco spadnie różnica w podstawie.

3 min czytania
Protestujący medycy oraz minister zdrowia nie mają woli poprawy niesprawiedliwej oraz dyskryminującej siatki płac Sprawę wysokości minimalnego wynagrodzenia zasadniczego pielęgniarek i położnych,…
AktualnościWynagrodzenia pielęgniarek

Wzrost wynagrodzenia pielęgniarki za tytuł specjalisty.

2 min czytania
Wzrost wynagrodzenia pielęgniarki z tytułu uzyskania tytułu specjalisty w siatce płac autorstwa ministra zdrowia W dniu dzisiejszym na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i…
Komentarze