MZ opłaci druk prawie 180.000,00 ulotek oraz 9.000,00 plakatów reklamujących dofinansowane studia pomostowe dla pielęgniarek i położnych. To kolejny element kampanii reklamowej po spotach radiowych i "pakietach startowych".

1 min czytania
AktualnościDofinansowane studia pomostowe
MZ opłaci druk prawie 180.000,00 ulotek oraz 9.000,00 plakatów reklamujących dofinansowane studia pomostowe dla pielęgniarek i położnych. To kolejny element kampanii reklamowej po spotach radiowych i "pakietach startowych".

Celem zamówienia jest za pomocą plakatów i ulotek, budowanie pozytywnego wizerunku funduszy europejskich i instytucji zaangażowanych w ich wdrażanie oraz informowanie opinii publicznej i potencjalnych uczestników projektu systemowego „Kształcenie zawodowe pielęgniarek i położnych w ramach studiów pomostowych” w zakresie istnienia Europejskiego Funduszu Społecznego i wdrażanych Działań w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na lata 2007-2013 (PO KL) w odniesieniu do projektów realizowanych w zakresie ochrony zdrowia oraz zachęcanie pielęgniarek i położnych do podjęcia studiów pomostowych dofinansowanych przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
Przedmiotem zamówienia jest skład, łamanie, przygotowanie do druku, druk 180 000 ulotek oraz druk 9 000 plakatów, a także ich dostarczenie do 150 adresatów, wskazanych przez Zamawiającego.
 

Powyższa informacja pochodzi ze strony internatowej MZ.

 

Zobacz:

23 kwietnia 2009 roku – MZ na 8800 'pakietów startowych’ służących promocji dofinansowanych studiów pomostowych wyda prawie pół milona złotych. Na radiowe spoty reklamowe kolejne sto trzydzieści dwa tysiące.

19 marca 2009 roku – MZ wyda ponad sto trzydzieści tysięcy złotych na spoty reklamowe (reklama radiowa). Ministerstwo reklamuje dofinansowane studia pomostowe dla pielęgniarek i położnych.

 

Zobacz również:

Przeczytaj !!!  Raport Gazety Pielęgniarki i PołożnejDofinansowane studia pomostowe

W naborze wiosennym 365 pielęgniarek na 9 uczelniach rozpocznie dofinansowane studia pomostowe. Studenci z tego naboru za czesne nie zapłacą ani jednej złotówki.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gazeta Pielęgniarki i Położnej Nr 7

 

Strona 10

Dofinansowane studia pomostowe 2009

Informacje ogólne

Rozmowa ze studentką

Wykaz uczelni

Strona 6, 7, 8

Informator Gazety Pielęgniarki i Położnej- Studia pomostowe – praktyki zawodowe

 

Informator Gazety i Portalu Pielęgniarek i Położnych – studia pomostowe

Obowiązujące regulacje prawne według działów – studia pomostowe

Aktualności według działów – studia pomostowe

Aktualności według działów – dofinansowane studia pomostowe

Interpelacje posłów i senatorów według działów – dofinansowane studia pomostowe 

Informator Gazety Pielęgniarki i Położnej- Studia pomostowe – praktyki zawodowe

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7703 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNie dla ustawy OZZPiP

Związek pielęgniarek zadbał o inne zawody medyczne. Szkoda, że nie o pielęgniarki z grupy 6 i 5.

2 min czytania
Związek pielęgniarek o projekcie ustawy swojego autorstwa Na konferencji prasowej w dniu 21 marca 2023 roku zorganizowanej przez OZZPiP przedstawiono założenia projektu…
Aktualności

Rewolucyjna terapia falą uderzeniową: Skuteczny sposób na ostrogi piętowe

4 min czytania
Ostrogi piętowe to powszechny stan, który dotyka wielu ludzi, powodując intensywny ból w dolnej części stopy, zwłaszcza podczas chodzenia lub stania. Stan…
AktualnościNie dla ustawy OZZPiP

Związek pielęgniarek o koniecznej gradacji awansowej.

2 min czytania
Związek pielęgniarek o celu zmiany ustawy o wynagrodzeniach personelu pielęgniarskiego Na konferencji prasowej w dniu 21 marca 2023 roku zorganizowanej przez OZZPiP…
Komentarze