Nie szukaj, to my znajdziemy dla Ciebie idealną pracę! – Praca dla pielęgniarek w Niemczech.

2 min czytania
Aktualności

__________________________________________________________HAMBURG – LISSABON – WARSCHAU

W styczniu 2019 w niemieckim systemie zdrowia weszły nowe ustawy dotyczące minimalnej obsady pracowników w służbie zdrowia, m.in. pielęgniarek w szpitalach.

Od 01.01.2019 jest wymagana obecność pielęgniarek na oddziałach: Intensywnej terapii, Geriatrii, Kardiologii i Chirurgii urazowej.

W ramach tych zmian, rośnie stosunek ilości pielęgniarek na jednego pacjenta i wynosi on obecnie:

  1. Intesywna Opieka: jedna pielęgniarka na 2,5 osób
  2. Geriatria: jedna pielęgniarka na 10 osób
  3. Kardiologia: jedna pielęgniarka na 10 osób
  4. Chirurgia urazowa: jedna pielęgniarka na 10 osób

W ramach tych zmian drastycznie rośnie ilość wakatów w szpitalach. Aktualnie jest około 23.000 wakatów w samych szpitalach, plus wakaty w domach opieki. Razem około 80.000 miejsc pracy.

Firma rekrutacyjna Education Lounge GmbH z siedziba w Hamburgu, Warszawie i Lizbonie oferuje stabilne zatrudnienie dla pielęgniarek na terenie Niemiec.

W ostatnich latach pracodawcy znacznie podnieśli wynagrodzenie pensji dla pielęgniarek.
 
Minimalna pensja pielęgniarki bez doświadczenia zawodowego wynosi aktualnie 2.800 € brutto + dodatki. Dla pielęgniarki z 10 letnim doświadczeniem, pensja podstawowa wynosi około 3.500 € bez dodatków i bez specjalizacji. Specjalizacje powiększają wysokość pensji.

Stabilność niemieckiego systemu socjalnego, jak dobra opieka medyczna, stabilne finanse publiczne, gwarantowane przedszkola dla dzieci, niskie koszty utrzymania i stabilność pobytu w porównaniu do Wielkiej Brytanii, są pozytywnymi zaletami życia i pracy w Niemczech.

Tworzymy idealne oferty pracy

Specjalizujemy się w kreowaniu dobrego wizerunku polskich pracowników, branży medycznej na rynku zachodnim. Każdego dnia rekrutujemy wykwalifikowane: pielęgniarki, lekarzy, techników radiologi i fizjoterapeutów do pracy w niemieckich placówkach medycznych. W oparciu o bogate doświadczenie oraz wiedzę w branży, stworzyliśmy własne systemy skutecznego pozyskiwania wykwalifikowanego personelu medycznego. Naszym głównym celem oraz założeniem naszej firmy, jest prowadzenie tak zwanego odwróconego procesu rekrutacyjnego przyszłych pracowników. Polega on na wyszukiwaniu ofert pracy dla kandydatów, w oparciu o przesłane dokumenty rekrutacyjne oraz indywidualne preferencje.

Nie szukaj, to my znajdziemy dla Ciebie idealną pracę.

Dzięki elastycznemu podejściu do każdego zlecenia, tworzymy dla Państwa niepowtarzalną możliwość, dzięki której nasza firma zapuka do Państwa drzwi z nową ofertą pracy. Ofertą dopasowaną indywidualnie, w oparciu o Wasze doświadczenie, zdobyte umiejętności, przebyte kursy oraz posiadane Certyfikaty zawodowe. Jako nieliczni na rynku posiadamy ofertę, która pozwoli wykwalifikowanym pracownikom, rozpocząć dobrze płatną pracę na rynku niemieckim.

Oferujemy:
– zatrudnienia na pełny etat w szpitalach,
– pomoc w nauce języka,
– załatwienie nostryfikacji i pomocy przy przeprowadzce.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z nową idealną pracą!

 

Education Lounge GmbH, HRB 117265. Sitz der Gesellschaft Rolfinckstrasse 66, DE-22391 Hamburg. Deutschland
Geschäftsführer: Slawomir Kubiak. USt-IdNr. DE 276352923 Deutsche Bank AG IBAN: DE73 2007 0024 03489879 00 BIC: DETDEDBHAM
Telefon +49/40/50 797 995 Telefax: +49/40/50 797 996 www.educationlounge.de [email protected]


 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7698 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki. Od 5 623 do 7 305 PLN. Minimum średnie wykształcenie zawodowe.

2 min czytania
Praca dla pielęgniarek Miejsce pracy: Warszawa Zakres obowiązków: – przygotowywanie gabinetów zabiegowych, lekarskich i diagnostycznych poprzez sprawdzanie ich stanu gotowości do świadczenia…
AktualnościSklep Pielęgniarek i Położnych

Polecamy torbę z krzyżówką z zawodami medycznymi.

1 min czytania
Torby na zakupy, do pracy W asortymencie Sklepu Pielęgniarek i Położnych znajdziemy kilak wzorów toreb bawełnianych. Są one dedykowane pielęgniarkom i położnym….
Aktualności

Izby pielęgniarek – czas skończyć z patologią. Rzecz o zarobkach i składkach.

1 min czytania
Pielęgniarka o zarobkach w izbach pielęgniarek i składkach ściąganych przez izby Witam Serdecznie. w środowisku pielęgniarek tematem numer jeden są obecne problemy…
Komentarze