Niższe ceny paliw dla pielęgniarek.

2 min czytania
Aktualności
Niższe ceny paliw dla pielęgniarek.

Izba pielęgniarek współpracuje z firmą LOTOS

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Elblągu, odpowiadając na ofertę firmy LOTOS włączyła się do programu rabatowego dla pielęgniarek, pielęgniarzy i położnych. Będących członkami izby pielęgniarskiej w Elblągu. Warunkiem skorzystania z oferty jest regularne opłacanie składek członkowskich.

Specjalna oferta rabatowa dla pielęgniarek i położnych, jest prowadzona w ramach programu “LOTOS dla medyków”.

Izba w komunikacie na stronie internetowej informuje również o bezterminowych warunkach rabatowych.

Tańsze paliwa dla pielęgniarek – wysokość upustu

Izba w Elblągu w ramach powyższego programu programu oferuje karty paliwowe – LOTOS BIZNES. Akceptowane w sieci ponad 500 stacji własnych i partnerskich LOTOS, w tym 22 stacji typu MOP, zlokalizowanych przy autostradach i drogach ekspresowych.

Karty LOTOS BIZNES umożliwiają tankowanie z rabatem, a dla osób prowadzących działalność gospodarczą dodatkowo upraszczają rozliczenia księgowe dzięki fakturze zbiorczej.

Poniżej publikujemy wartość upustu, obowiązującą na wszystkich stacjach LOTOS z wyłączeniem stacji MOP

 • Olej napędowy 10 gr/litr
 • Beznzyny – 10 gr/litr
 • LPG – 7 gr/litr
 • Olej i płyny do spryskiwaczy – 10%
 • ON Dynamic – 15 gr/litr
 • PB98 Dynamic – 15 gr/litr
 • Myjnia – 15%
 • Gastronomia CAFE PUNKT – 10%

Wartość upustu na stacjach LOTOS MOP

 • Olej napędowy 15 gr/litr
 • Beznzyny – 15 gr/litr
 • LPG – 12 gr/litr
 • Olej i płyny do spryskiwaczy – 10%
 • ON Dynamic – 20 gr/litr
 • PB98 Dynamic – 20 gr/litr
 • Gastronomia CAFE PUNKT – 10%

Karta rabatowa dla pielęgniarek i położnych

Sposób pozyskania karty zależy od formy wykonywania praktyki zawodowej pielęgniarek i położnych.

1. Dla osób nie potrzebujących faktur VAT (transakcje będą rozliczane paragonami fiskalnymi). Karta zostanie wydana za pośrednictwem Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Elblągu ; znajdzie się na niej imię i nazwisko użytkownika.

2. Dla osób potrzebujących faktur VAT – np. prowadzących praktykę indywidualną, spółkę bądź NZOZ – wybierz model umowy, który Ci odpowiada (umowa gotówkowa – płatność na stacji po cenie z rabatem, gotówką lub kartą płatniczą; lub umowa pre-paid – płatność na stacji po cenie z rabatem kartą LOTOS Biznes do wysokości salda zasilonego indywidualnego konta klienta – możliwe zasilenie przelewem bankowym, a wkrótce także mechanizmami szybkiej wpłaty).

3. Dla osób prowadzących praktykę indywidualną, spółkę bądź NZOZ; posiadających aktywną umowę LOTOS Biznes z gorszymi warunkami rabatowania – zgłoś się drogą mailową, z podaniem numeru NIP działalności do wojewódzkiego koordynatora oferty w LOTOS Paliwa z wnioskiem o zmianę rabatów do wartości z programu „LOTOS dla medyków”.

źródło: oipip.elblag.pl

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 3.2 / 5. Ilość głosów: 39

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8320 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Związek pielęgniarek do czołgów strzela z procy.

3 min czytania
Minister zdrowia odrywa oskarową rolę Widać, że nad rozpracowaniem protestu medyków pracuje sztab ludzi. Natomiast minister zdrowia odgrywa życiową, można rzec oskarową…
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki z licencjatem.

1 min czytania
Praca dla pielęgniarek w przychodni Miejsce pracy: Otwock Zakres obowiązków: opieka nad pacjentami w przychodni Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o…
Aktualności

Awantura - pielęgniarz zarobił ponad dwieście tysięcy.

3 min czytania
Prominentny działacz PiS wiceprezesem izby pielęgniarek Od lat zastanawiało mnie jak to jest możliwe, że działacz PiS jest jednocześnie we władzach okręgowej…
Komentarze
×
Aktualności

Pielęgniarka/Pielęgniarz - bezpłatna konferencja on-line.