Nowe wieści z NMC! Regulacje dotyczące kontroli znajomości j.angielskiego pośród pielęgniarek Europejskich przez NMC wejdą w życie od 18 stycznia 2016r.

1 min czytania
AktualnościPielęgniarki w Anglii.
Nowe wieści z NMC! Regulacje dotyczące kontroli znajomości j.angielskiego pośród pielęgniarek Europejskich przez NMC wejdą w życie od 18 stycznia 2016r.

 

 

NOWE WIEŚCI Z NMC!

 

Regulacje dotyczące kontroli znajomości j.angielskiego pośród pielęgniarek Europejskich przez NMC wejdą w życie od 18 stycznia 2016 r. Rejestracja będzie wyglądała w taki sam sposób jak dotychczas, z tą różnicą, że kiedy NMC zaakceptuje dokumenty do rejestracji wraz z opłaceniem drugiej składki kandydat będzie musiał przedstawić certyfikat języka angielskiego na poziome IELTS 7.0 lub równorzędny (np. C1 w skali CEFR) jeśli certyfikat nie został wcześniej załączony z dokumentami. Telefonicznie potwierdziliśmy dziś z NMC, że wszystkie osoby, które otrzymają swój PRN (numer identyfikacyjny nadawany w chwili zamawiania formularza aplikacyjnego na stronie NMC) przed 18 stycznia 2016 r. zakwalifikują się jeszcze pod ‘stare’ zasady rejestracji nie wymagające certyfikatu – nie jest to oferta ważna w nieskończoność 🙂 Formularz aplikacyjny NMC ma ważność tylko 3 miesiące i w tym czasie należy zwrócić dokumenty do rejestracji w NMC. Tak jak w naszej pierwszej wiadomości wszystkim, którzy noszą się z zamiarem wyjazdu do Anglii w ciągu następnych 2-3 lat polecamy rejestracje już teraz. Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania szczegółowych informacji dotyczących rejestracji krok po kroku, email: [email protected].

Z pozdrowieniami

Edyta Whelton

 

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8303 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Letnie przeziębienia spowodowane klimatyzacją? Mamy na to sposoby

2 min czytania
Letnie przeziębienia wywołane klimatyzacją? Zobacz jak sobie radzić. Klimatyzacja w biurach, domach i samochodach przynosi ulgę w upalne dni, ale może również…
AktualnościOrzecznictwo sądowe

Pielęgniarki – Sąd Apelacyjny uznał, że do upadku pacjentki doszło na skutek niewłaściwego, zawinionego zachowania pielęgniarek.

5 min czytania
Sąd Apelacyjny ocenił postępowanie pielęgniarek… Redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych przytacza fragmenty uzasadnienia wyroku Sądu Apelacyjnego z 2023 roku. (…) Sąd…
AktualnościPielęgniarki z Ukrainy

Pielęgniarki z Ukrainy będą musiały znać język polski. Od kiedy?

3 min czytania
Ministerstwo zdrowia o wymogach dla pielęgniarek z Ukrainy w zakresie znajomości języka polskiego… Komunikat Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych w sprawie prawa…
Komentarze