Oferty pracy dla pielęgniarek do 7 tys. PLN.

2 min czytania
AktualnościOferty pracy
Oferty pracy dla pielęgniarek do 7 tys. PLN.

Praca dla pielęgniarek – oferty na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych

Przeglądy ofert pracy, jakie prezentujemy na Portalu są dla pielęgniarek i położnych źródłem informacji. Zbiór kilku ofert, które przedstawiamy w artykułach, pozwala pielęgniarkom i położnym zorientować się w wysokości wynagrodzeń oraz warunkach pracy, które są obecnie proponowane przez pracodawców.

Zachęcamy pielęgniarki i położne, aby porównywać sposób wynagradzania (dodatki, bonusy, wynagrodzenie zasadnicze), zakresy obowiązków oraz wymagania. Analizując w ten sposób oferty pracy, warto nie tylko skupić się na wysokości wynagrodzenia, ale także na proponowanych formach zatrudnienia i rozkładzie czasu pracy.

Dzisiaj prezentujemy dwa ogłoszenia, zamieszczone w wyszukiwarce ofert pracy na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych. Obie oferty dotyczą pracy na stanowisku pielęgniarki, a wynagrodzenia proponowane przez pracodawców są zbliżone. Poniżej przedstawiamy szczegóły obu ofert.

Praca dla pielęgniarki pediatrycznej

Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie zatrudni pielęgniarkę pediatryczną w Przychodni dla Dzieci i Młodzieży. Forma zatrudnienia, proponowana przez pracodawcę to umowa o pracę lub umowa cywilnoprawna.

Wynagrodzenie: 6 825 PLN brutto.

Oczekiwania:

  • tytuł zawodowy pielęgniarki oraz aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy z dziećmi,
  • odbyty w ramach doskonalenia zawodowego kurs lub szkolenie w zakresie szczepień ochronnych i uzyskanie dokumentu potwierdzającego ukończenie tego kursu lub szkolenia lub uzyskanej specjalizacji w dziedzinie, w przypadku której ramowy program kształcenia podyplomowego obejmował problematykę szczepień ochronnych na podstawie przepisów o zawodach pielęgniarki i położnej lub deklaracji ukończenia kursu w najbliższym czasie.

Oferowane:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (początkowo umowa o pracę na okres próbny) lub umowy cywilnoprawnej,
  • możliwość korzystania z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazna atmosfera pracy.

Oferta pracy dla pielęgniarek na oddziałach szpitalnych

Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER Sp. z o. o. niesie pomoc pacjentom w zakresie leczenia schorzeń oraz urazów narządu ruchu w tym  kręgosłupa. Centrum świadczy specjalistyczne usługi rehabilitacyjne i ortopedyczne. Aktualnie zatrudni pielęgniarkę/ pielęgniarza do pracy w:

  • oddziale neurologicznym,
  • oddziale kardiologicznym,
  • oddziale chorób wewnętrznych,

Wynagrodzenie na tym stanowisku: 5 500 PLN brutto.
Proponowana forma zatrudnienia to umowy o pracę lub umowa cywilnoprawna.

Miejsce pracy: Szpital Kolejowy im. dr med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 2.7 / 5. Ilość głosów: 21

Bądź pierwszym, który oceni wpis

365 artykułów

O autorze

Redaktor, specjalista social media. Koordynator dystrybucji Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych oraz wyszukiwarki szkoleń w ramach kształcenia podyplomowego. Doradca klienta Sklepu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościWynagrodzenia pielęgniarek

Płace pielęgniarek – szpitale liczą ile zaoszczędzą na likwidacji stażowego.

2 min czytania
Składowe wynagrodzenia pielęgniarek i położnych – szpital chce pozbawić pielęgniarki i położne dodatku stażowego Sytuację w szpitalu omawiano na ostatnim posiedzeniu komisji…
AktualnościPraktyka zawodowa

Pielęgniarka: na zastępstwo wstawiana jest osoba bez kwalifikacji.

2 min czytania
Kompetencje zawodowe pielęgniarek a kariera pozioma w pielęgniarstwie 2 lipca na Facebook’u Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych opublikowaliśmy post dotyczący artykułu pt….
AktualnościOferty pracy

Pielęgniarki - oferta pracy z wynagrodzeniem z nowej siatki płac.

1 min czytania
Nowa siatka płac pielęgniarek Poniżej publikujemy pierwszą ofertę pracy, która spełnia wymogi nowej siatki płac pielęgniarek i położnych. Oferta zawiera widełki zarobków,…
Komentarze
×
AktualnościPielęgniarki z Ukrainy

Ile pielęgniarek z Ukrainy złożyło dokumenty.