Otwarcie niemieckiej granicy – szansa dla tysięcy polskich pielęgniarek. Niemieckie szpitale oraz domy opieki są gotowe na przyjęcie Polaków, oferują nie tylko pracę, ale także mieszkania i transport do Niemiec. PRACA W NIEMCZECH DLA PIELĘGNIAREK I PIELĘGNIARZY – JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY TO ZAPRASZAMY PO WIĘCEJ INFORMACJI.

2 min czytania
Aktualności

Otwarcie niemieckiej granicy – szansa dla tysięcy pielęgniarek

Z dniem 1.05.2011 nasi zachodni sąsiedzi otworzyli dla nas swój rynek pracy. Dla tysięcy wykwalifikowanych pracowników jest to szansa na legalną pracę w Niemczech. Do takich zaliczają się pielęgniarki, na które zapotrzebowanie stale rośnie. Niemieckie szpitale oraz domy opieki są gotowe na przyjęcie Polaków, oferują nie tylko pracę, ale także mieszkania i transport do Niemiec. Dla naszych pracowników jest to niepowtarzalna szansa na podniesienie swoich kwalifikacji i zdobycie dodatkowego doświadczenia, jak i podszkolenie języka oraz poznanie nowej kultury. Większość wyjeżdżających osób decydując się na pracę za granicą traktuje go jako krótką przygodę. Jednak szybko po przyjeździe i rozpoczęciu pracy okazuje się, że warto zostać na dłużej, a może nawet ułożyć sobie życie w Niemczech.
Nasza firma, Home and Care Sp.j., od 2004 roku zajmuje się delegowaniem pracowników do krajów Unii Europejskiej. Swoją pracę zaczynaliśmy od pracowników budowlanych, wykonując usługi na terenie Holandii. Na przestrzeni minionych lat rozwinęliśmy swoją działalność i w tej chwili obejmuje ona również  Belgię oraz Niemcy. Jej skala jest dość szeroka,  to nie tylko branża budowlana, ale także sprzątająca i ogrodnictwo. Najszerzej rozwinięta jednak jest branża medyczna. Współpracujemy z placówkami z niemal każdego rejonu Niemiec, nasza oferta dla pielęgniarek zahacza również o szpitale na terenie Holandii. Nasza oferta skierowana jest do pielęgniarek o różnych kwalifikacjach i stopniu doświadczenia. Wielu naszych klientów nie wymaga znajomości języka niemieckiego – zatrudniają Polaków i cenią sobie ich kwalifikacje, wiedzą też, że języka najlepiej uczyć się już na miejscu. Dlatego też przy rekrutacji pracowników najważniejsze są dla nas takie cechy jak determinacja i gotowość do podjęcia pracy, otwartość na zmiany i odwaga. Nasi pracownicy uczęszczają na kursy języka niemieckiego już na terenie Niemiec, w trakcie pracy – efekty takiej nauki są nieporównywalne z nauką tego języka w Polsce.
Wszystkie chętne osoby zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej
www.homeandcare.eu , na której znajdują się nasze oferty pracy. Można też wysyłać swoje CV bezpośrednio na adres naszej firmy [email protected] – w tytule proszę zamieścić informację, że ubiegają się Państwo o pracę na stanowisku pielęgniarki.
Zapraszamy do współpracy wszystkie zainteresowane osoby.

.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7700 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Skuteczne sposoby na blizny

2 min czytania
Blizny to bardzo nieestetyczne defekty kosmetyczne, których czasami bardzo trudno się pozbyć. Powstają na skutek urazów mechanicznych bądź oparzenia skóry. Niosą ze…
Aktualności

Pielęgniarka zaobserwowała na kardiomonitorze liczne zakłócenia. To był początek tragedii.

2 min czytania
Dramat w jednym ze szpitali Portal igryfino.pl zamieścił w dniu 26 marca 2023 roku poniższą informację. Zdarzenie miało miejsce 23 marca 2023…
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki na obozie harcerskim. Zobacz terminy i zakres obowiązków.

1 min czytania
Dodatkowa praca dla pielęgniarki Wkrótce wkroczymy w okres wakacyjny, a w związku z tym w wyszukiwarce ofert pracy coraz częściej możemy zauważyć…
Komentarze