Pielęgniarka kandyduje do sejmu. Ma zdjęcie w czepku.

1 min czytania
AktualnościPielęgniarki - wybory 2023
Pielęgniarka kandyduje do sejmu. Ma zdjęcie w czepku.

Pielęgniarka kandydatką w wyborach do sejmu

Do wyborów pozostały 53 dni. Redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych będzie zamieszczać informacje na temat osób pośród personelu pielęgniarskiego, które będą kandydatami w wyborach do sejmu i senatu.

Poniżej zamieszczamy informację zamieszczoną przez Panią Joannę Wiecha.

„Kochani, cieszę się, że mogę już oficjalnie wam to przekazać. Kandyduję do sejmu z list @__Lewica z drugiego miejsca w okręgu podwarszawskim (powiaty grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni). Zapraszam do głosowania!

Kandydatka jest czŁonkiem Prezydium Rady Krajowej partii Razem. Na stronie partiarazem.pl podano informację:

Joanna Wicha: Pielęgniarka i socjolożka. Członkini Związków Zawodowych Pielęgniarek i Położnych. Członkini zarządu stowarzyszenia Spójnik. Od trzydziestu sześciu lat w służbie zdrowia. Obecnie pracuje w szpitalu dziecięcym. Mieszka w Warszawie. W Razem od 2015 r. Przekonana o tym, że dobrze zarządzane państwo może być gwarantem godnego życia jego obywateli. Prywatnie mama, miłośniczka kotów i jazdy na rowerze.

Kandydatka w wyborach do parlamentu ma zdjęcie w czepku

Pod informacją Pani Joanny Wiech o starcie w wyborach do sejmu została wywołana dyskusja o zdjęciu, na którym widzimy kandydatkę w czepku pielęgniarskim. Poniżej kilka komentarzy w tej sprawie.

– Ten czepek to na czas kampanii wyborczej? Jakoś w profilu go niema i nie było?

– Nosi pani czepek pielęgniarski na co dzień?

– Skąd pomysł na fotkę w stroju roboczym? To jakaś manifestacja szowinizmu zawodowego?

Zwracamy się z pytaniem do użytkowników pielegniarki.info.pl – jakie jest Wasze zdanie w zakresie zakładania czepka pielęgniarskiego przez kandydatkę w wyborach parlamentarnych?

Natomiast pielęgniarce Joannie Wicha życzymy powodzenia w kampanii wyborczej.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 3.4 / 5. Ilość głosów: 13

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8294 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Pielęgniarki liczą czas do emerytury.

2 min czytania
Komentarze pielęgniarek Poniżej zamieszczamy kilka wybranych komentarzy zamieszczonych na profilu na Facebooku pod cytatem jednej z pielęgniarek. Pielęgniarka: Liczę już lata do…
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki. Pracodawca podaje stawkę godzinową.

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarek Grupa, która oferuje prawie 1500 miejsc w nowoczesnych Domach opieki dla seniorów i Klinikach rehabilitacyjnych, specjalizujących się w…
AktualnościGazeta Pielęgniarek i PołożnychOdszkodowania dla pielęgniarek LM

Odszkodowania pielęgniarek - jak prawidłowo uzasadnić pozew.

1 min czytania
Wzór uzasadnienia pozwu pielęgniarki o odszkodowanie W bieżącym wydaniu Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych, które zostało wydane 11 lipca 2024 r. publikujemy…
Komentarze
×
AktualnościSzkolenia pielęgniarek i położnych

Szkolenia pielęgniarek - spore zainteresowanie kursem specjalistycznym.