Pielęgniarki dostały pismo od dyrektora o dodatkach.

1 min czytania
AktualnościDodatki pielęgniarekNowa siatka płac
Pielęgniarki dostały pismo od dyrektora o dodatkach.

Dyrektor wystosował pismo do pielęgniarek w sprawie dodatków

Poniżej publikujemy pismo, którego autorem jest jeden z dyrektorów podmiotu leczniczego. Bardzo dziękujemy za przekazanie przedmiotowej korespondencji do redakcji Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych. 

Treść pisma:

Nawiązując do pisma z sierpnia 2017 roku, dotyczącego przyznania pielęgniarkom Oddziału Intensywnej terapii, premii kwartalnej w wysokości 15% informuję, że z dniem 1 lipca 2022 roku w/w premia nie będzie wypłacana.

Dodatek za uciążliwość w wysokości 600 zł brutto (pełen wymiar czasu) przyznany pielęgniarkom w/w oddziału od dnia 1 listopada 2020 roku, uzgodniony porozumieniem z dnia 4 stycznia 2021 roku, nie będzie wypłacany od dnia 1 lipca 2022 roku. 

Dyrektor Szpitala

Zachowano oryginalne brzmienie.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 3.7 / 5. Ilość głosów: 59

Bądź pierwszym, który oceni wpis

571 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Pielęgniarka: pielęgniarstwo zboczyło z drogi opieki nad chorym.

2 min czytania
Komentarze pielęgniarek Jakiś czas temu zamieściliśmy na naszym fanpage na Facebooku zamieściliśmy poniższy post. Wywołał on duże poruszenie oraz dyskusję. Poniżej przedstawiamy…
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki w PZU - gabinet zabiegowy i punkt pobrań.

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarki Do łódzkiego zespołu PZU Zdrowie poszukiwana jest pielęgniarka/ pielęgniarz. Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracęWynagrodzenie: od 7 200 zł brutto/mies….
AktualnościGazeta Pielęgniarek i PołożnychOrzecznictwo sądowePraktyka zawodowa

Pielęgniarki - cztery wyroki sądowe.

3 min czytania
Wyroki sądowe dotyczące praktyki zawodowej pielęgniarek i położnych W bieżącym numerze Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych prezentujemy cztery wyroki sądowe dotyczące praktyki…
Komentarze