Pielęgniarki dostały pismo od dyrektora o dodatkach.

1 min czytania
AktualnościDodatki pielęgniarekNowa siatka płac
Pielęgniarki dostały pismo od dyrektora o dodatkach.

Dyrektor wystosował pismo do pielęgniarek w sprawie dodatków

Poniżej publikujemy pismo, którego autorem jest jeden z dyrektorów podmiotu leczniczego. Bardzo dziękujemy za przekazanie przedmiotowej korespondencji do redakcji Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych. 

Treść pisma:

Nawiązując do pisma z sierpnia 2017 roku, dotyczącego przyznania pielęgniarkom Oddziału Intensywnej terapii, premii kwartalnej w wysokości 15% informuję, że z dniem 1 lipca 2022 roku w/w premia nie będzie wypłacana.

Dodatek za uciążliwość w wysokości 600 zł brutto (pełen wymiar czasu) przyznany pielęgniarkom w/w oddziału od dnia 1 listopada 2020 roku, uzgodniony porozumieniem z dnia 4 stycznia 2021 roku, nie będzie wypłacany od dnia 1 lipca 2022 roku. 

Dyrektor Szpitala

Zachowano oryginalne brzmienie.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 3.7 / 5. Ilość głosów: 59

Bądź pierwszym, który oceni wpis

272 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościPaństwowy egzamin pielęgniarek i położnych.Szkolenie pielęgniarek i położnych

Jak sobie radzą pielęgniarki - trwają egzaminy specjalizacyjne.

1 min czytania
Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego ma na celu zdobycie przez pielęgniarkę specjalistycznej wiedzy z zakresu…
AktualnościPraktyka zawodowa

Uwaga pielęgniarki – Pierwszym, co sprawdza kontrola jest adrenalina.

2 min czytania
Praktyka zawodowa pielęgniarek i położnych W dniu dzisiejszym redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych porusza temat dotyczący jednego z aspektów praktyki zawodowej….
Aktualności

Pielęgniarki wspominają szkołę życia.

3 min czytania
Wspomnienia czasów Liceum Medycznego 1 września kojarzy nam się z rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym. Dzieci i młodzież zaczynają nową przygodę, a…
Komentarze