Pielęgniarki etyczne? Pielęgniarki nieetyczne? Zaleciało gorszym sortem!

1 min czytania
Aktualności


PIELĘGNIARKI ETYCZNE. PIELĘGNIARKI NIEETYCZNE.

ZALECIAŁO GORSZYM SORTEM!

Komentarze na pielegniarki.info.pl

Toruń przeprasza za OJCA DYREKTORA.  Pozdrawiam, Torunianka.

I wtedy można będzie mówić na nie "siostry"?

Akurat Pan Rydzyk nie ma prawa wypowiadać się na temat etyki

no tak.Rząd podzielił nas już na lepszy i gorszy sort, na kanalii i tych co im się należy. Teraz jeszcze będzie trzeba w C.V. wpisywać wyznanie, parafie i zamiast listu motywacyjnego referencje od księdza proboszcza.

Nie będą prosić o podwyżki.Bóg zapłać im wystarczy!

Te z dyplomem od rydzyka znajdą się na czele współczynnika wynagrodzeń

To chyba żart. Trep następne pieniądze chce zarabiać, by Państwo mu placilo.

I słusznie. Przy kościołach święte szpitale i „etyczne” pielęgniarki. Rydzyk, jako ojciec- dyrektor będzie leczył też etycznie- święconą wodą.

"Ojciec Dyrektor" bawi mnie to niezmiernie, a raczej przeraża, że ta pseudo szkółka jest dotowana przez państwo. Nie od dziś wiadomo, że mafiozo Tadeo to wzór cnót wszelakich i etyczny człowiek.

Słabo "dochodowy" kierunek dla ojca dyrektora… Skoro nie ma chętnych do pracy w tym zawodzie, to tym bardziej na uczelnię… musi to biznesmen jeszcze przeliczyć gdyby kosmetologię otworzył… Taką ETYCZNĄ..

To nie będą zwykłe pielęgniarki, a superbohaterki.

Myśle, ze możemy to traktować jako dobry dowcip. I kto ma uczyć tej etyki przyszłe pielęgniarki? Założyciel szkoły? Zawsze można być hojnie obdarowanym przez biedniejszych, bezdomnych i etycznie ofiarę przyjać. 
Niech zasad moralnych uczą przyszłe kadry pielęgniarskie ludzie moralni.

Szkoda że lekarzy nie kształci bo z jego uczelni może by nie.brali od nas łapówek w końcu nauczyłby ich etyki no ale on sam ma etykę taakie.życie i taaakie bryki a.Jezus w staini się urodził mamy jego naśladowcę nie

A te po szkole ojca dyrektora będą zapewne zarabiały dwa razy wiecej.

wybrał: Mariusz Mielcarek  


Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8992 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościPraktyka zawodowa

MZ - pielęgniarka zoperuje pacjenta.

2 min czytania
Pielęgniarka – chirurgiczna asysta lekarza Ministerstwo zdrowia w dniu 16 lipca 2021 roku, na stronie legislacja.gov.pl ogłosiło projekt rozporządzenia. Dotyczy on “specjalizacji…
AktualnościOferty pracy

9 tysięcy dla pielęgniarki. Dużo czy mało?

2 min czytania
Praca dla pielęgniarki – różne rodzaje umów W dniu wczorajszym redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych przedstawiła analizę ofert pracy zamieszczonych w…
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarek – przegląd ogłoszeń.

2 min czytania
Praca dla pielęgniarek – wysokość wynagrodzeń w ofertach pracy Publikujemy przegląd ofert pracy dla pielęgniarek, zamieszczonych w Centralnej Bazie Ofert Pracy na…
Komentarze