"Pielęgniarki i pielęgniarze inicjują kontakt, dają rady, są wsparciem dla całej rodziny…"

1 min czytania
Aktualności


POCHWAŁA

Ja, niżej podpisana, występując jako najbliższa rodzina dla mojego męża, (upoważnienie do dostępu do dokumentacji medycznej znajduje się w Państwa placówce), składam pochwałę za profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie całego zespołu pielęgniarskiego na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Pragnę na ręce Ordynatora tego oddziału złożyć pochwałę dla wszystkich Pielęgniarzy oraz Pielęgniarek, którzy mieli swój wkład w proces leczenia mojego męża. Odkąd małżonek przebywał na wyżej wspomnianym oddziale, byłam tam dwukrotnie każdego dnia i nigdy nie spotkałam się z żadnym przejawem nieuprzejmości, braku zrozumienia, znudzenia swoją pracą czy też niechęci do pomocy.

Cały zespół jest bardzo przyjazny, wyrozumiały oraz absolutnie wspierający dla całej naszej rodziny w tych trudnych chwilach. Każdorazowo moje pytania nie pozostały bez odpowiedzi. Co więcej, niektórzy z Pielęgniarzy i Pielęgniarek samodzielnie inicjują kontakt, dają rady odnośnie dalszej opieki nad moim mężem, pomagają także w tak prozaicznych kwestiach jak dobór odpowiednich środków pielęgnacyjnych.

Na podkreślenie zasługuje też fakt, że pomimo tak długiego przebywania na oddziale w pozycji leżącej, mój mąż miał staranną i pieczołowitą opiekę, czego dowodem jest chociażby brak jakichkolwiek odleżyn, które są przecież jednym ze standardowych powikłań u pacjentów w takim stanie.

Serdecznie dziękuję za okazaną mojemu mężowi pomoc i życzliwość oraz składam życzenia wielu sukcesów zawodowych i dalszego niesienia pomocy pacjentom na tak wysokim poziomie jak dotychczas.

dane autora listu do wiadomości Redakcji


 

 


Pielęgniarki: dyrektorzy chcą sami dzielić 1200 PLN. Nasze stanowcze NIE!

Pielęgniarski live #18 – "Tak szpitale kantują pielęgniarki."

MZ: pewne kompetencje przekażemy, od lekarzy w kierunku pielęgniarek, od pielęgniarek – opiekunom medycznym.

Pielęgniarki: tak szpitale kantują nas na pensjach.


Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8992 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościPraktyka zawodowa

MZ - pielęgniarka zoperuje pacjenta.

2 min czytania
Pielęgniarka – chirurgiczna asysta lekarza Ministerstwo zdrowia w dniu 16 lipca 2021 roku, na stronie legislacja.gov.pl ogłosiło projekt rozporządzenia. Dotyczy on “specjalizacji…
AktualnościOferty pracy

9 tysięcy dla pielęgniarki. Dużo czy mało?

2 min czytania
Praca dla pielęgniarki – różne rodzaje umów W dniu wczorajszym redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych przedstawiła analizę ofert pracy zamieszczonych w…
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarek – przegląd ogłoszeń.

2 min czytania
Praca dla pielęgniarek – wysokość wynagrodzeń w ofertach pracy Publikujemy przegląd ofert pracy dla pielęgniarek, zamieszczonych w Centralnej Bazie Ofert Pracy na…
Komentarze