Pielęgniarki i położne napiszcie jak jest naprawdę!

1 min czytania
Aktualności


Ankieta – bezpieczeństwo pielęgniarek i położnych

Dnia 13 kwietnia na Portalu Pielęgniarek i Położnych, opublikowaliśmy artykuł, w którym prosiliśmy o wypełnienie ankiety o stopniu zapewnienia bezpiecznych warunków pracy w stacjach pogotowia ratunkowego, szpitalach i przychodniach.

Spotkała się ona z dużym zainteresowaniem – do tej pory wypełniło ją ponad 600 pracowników medycznych. Chcielibyśmy, aby jeszcze wieksze grono osób wypowiedziało się w tym temacie, również pielęgniarki i położne, dlatego zachęcamy do wypełnienia poniższej ankiety.

Autorem ankiety jest Zakład Zarządzania w Pielęgniarstwie, Instytut Pielęgniarstwa i Położnictwa Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Kolejne osoby zachęcamy do wypełnienia, oczywiście anonimowej ankiety w przedmiotowej sprawie, a osobom, które już podzieliły się swoim zdaniem serdecznie dziękujemy.

Przejdź do wypełnienia ankiety: Poziom bezpieczeństwa pracy z pacjentami z COVID-19 w polskim systemie ochrony zdrowia

Przeczytaj także: Pielęgniarki piszą jak jest.
Zobacz także:

Położna: Zostałam wytypowana do skierowania do pracy przy pandemii.

Ministerstwo o płacach pielęgniarek po studiach pomostowych.

Od 16 kwietnia obowiązek zasłaniania twarzy.


Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7694 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNie dla ustawy OZZPiPNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LM

Związek pielęgniarek zbiera podpisy.

3 min czytania
Związek pielęgniarek organizatorem konferencji prasowej W dniu dzisiejszym odbyło się posiedzenie zarządu regionów, w trybie nadzwyczajnym. Na posiedzeniu gościliśmy zaprzyjaźnione reprezentacje związkowe…
Aktualności

Wszywka alkoholowa Warszawa - leczenie choroby alkoholowej, czy to możliwe

4 min czytania
Choroba alkoholowa rozwija się stopniowo. To proces, w którym jednostka ma coraz mniejszą kontrolę nad własnym życiem. To proces, który stopniowo odbiera…
AktualnościNie dla ustawy OZZPiPOdszkodowania dla pielęgniarek LM

Związek pielęgniarek: różnice w grupach zbliżą się do 600 PLN.

3 min czytania
Związek pielęgniarek zbiera podpisy pod ustawą dyskryminującą pielęgniarki Radio.lublin.pl w dniu 21 marca 2023 roku informowało: Ruszyła zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem…
Komentarze