Pielęgniarki i położne napiszcie jak jest naprawdę!

1 min czytania
Aktualności


Ankieta – bezpieczeństwo pielęgniarek i położnych

Dnia 13 kwietnia na Portalu Pielęgniarek i Położnych, opublikowaliśmy artykuł, w którym prosiliśmy o wypełnienie ankiety o stopniu zapewnienia bezpiecznych warunków pracy w stacjach pogotowia ratunkowego, szpitalach i przychodniach.

Spotkała się ona z dużym zainteresowaniem – do tej pory wypełniło ją ponad 600 pracowników medycznych. Chcielibyśmy, aby jeszcze wieksze grono osób wypowiedziało się w tym temacie, również pielęgniarki i położne, dlatego zachęcamy do wypełnienia poniższej ankiety.

Autorem ankiety jest Zakład Zarządzania w Pielęgniarstwie, Instytut Pielęgniarstwa i Położnictwa Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Kolejne osoby zachęcamy do wypełnienia, oczywiście anonimowej ankiety w przedmiotowej sprawie, a osobom, które już podzieliły się swoim zdaniem serdecznie dziękujemy.

Przejdź do wypełnienia ankiety: Poziom bezpieczeństwa pracy z pacjentami z COVID-19 w polskim systemie ochrony zdrowia

Przeczytaj także: Pielęgniarki piszą jak jest.
Zobacz także:

Położna: Zostałam wytypowana do skierowania do pracy przy pandemii.

Ministerstwo o płacach pielęgniarek po studiach pomostowych.

Od 16 kwietnia obowiązek zasłaniania twarzy.


Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8257 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościPraca w Norwegii

Praca w Polsce i w Norwegii: różnice, wyzwania i korzyści - wywiad z pielęgniarką.

4 min czytania
Poniższy wywiad został zrealizowany przez Open Europe – firmę, która rekrutuje, szkoli i pomaga zdobywać dobrze płatną pracę dla polskich pielęgniarek i…
Aktualności

Obuwie medyczne dla pielęgniarek: na co zwrócić uwagę przy zakupie?

2 min czytania
Jeśli jesteś pielęgniarką, z pewnością wiesz, jak wielogodzinne dyżury potrafią dać się we znaki kręgosłupowi i nogom. Aby zapewnić sobie komfort nawet…
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LM

Pielęgniarki: wzór pozwu o odszkodowanie.

2 min czytania
Pielęgniarka pozywająca pracodawcę o odszkodowanie za nierówne traktowanie w zatrudnieniu w pozwie musi uwzględnić jeszcze jedną ważną sprawę… W związku z licznymi…
Komentarze