Pielęgniarki się szczepią – relacje z całej Polski.

2 min czytania
AktualnościDodatki
Pielęgniarki się szczepią – relacje z całej Polski.


Szczepienia pielęgniarek 

Łódź

Ilona Olczyk pielęgniarka epid. , kierownik zespołu zakażeń, dr Grzegorz Cieśla spec. ch. zakaźnych, prof. Anna Piekarska ekspertka Rady Medycznej przy Głównym Doradcy Premiera, czyli nasi medycy z Biegańskiego zostali zaszczepieni jako pierwsi w Łodzi.

Kraków

"Trzeba się szczepić. Szczepionka przeciw to dla nas wszystkich szansa na powrót do normalności" – mówi pani Krystyna, oddziałowa pracująca na Oddziale IT w #SzpitalUniwersytecki w #Kraków i pierwsza Małopolanka, która dziś została zaszczepiona.

Grudziądz

  Jako pierwsza zaszczepiła się Naczelna Pielęgniarka szpitala w Grudziądzu, mgr Małgorzata Kufel. 

Ostróda

Pierwszą zaszczepioną osobą została Danuta Żurawska, pielęgniarka oddziałowa oddziału dziecięcego szpitala w Ostródzie.

Poznań

Do grona pierwszych zaszczepionych osób należy pielęgniarka oddziałowa Izby Przyjęć. 

Łódź

Gdańsk

Ruszyły szczepienia przeciwko na Pomorzu. Jako pierwsza została zaszczepiona pani Małgorzata, pielęgniarka epidemiologiczna.

Lublin

Pierwsze szczepienia przeciwko #COVID-19 w szpitalu klinicznym nr 1. Zaszczepieni to między innymi pielegniarka oddziałowa z oddziału zakaźnego Nina Mościcka.

Wybrał: Mariusz Mielcarek 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7239 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Takie pielęgniarki powinny być eliminowane.

2 min czytania
Pielęgniarki zamieszane w przestępczy proceder Funkcjonariusze z Centralnego Biura Śledczego Policji – na terenie województw śląskiego, lubelskiego i pomorskiego – zatrzymali 14…
AktualnościNowa siatka płac

MZ – podział pielęgniarek na grupy nie jest siatką płac.

3 min czytania
Wynagrodzenie pielęgniarek określone w ustawie nie jest siatką płac W dzisiejszym niedzielnym artykule Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych pragnę się podzielić z…
AktualnościPielęgniarki w pandemii

Przestępczy proceder pielęgniarek.

2 min czytania
Pielęgniarki przestępcami Media od kilku tygodni informują o sprawie pielęgniarek z Kalisza, które zhańbiły zawód pielęgniarki – zawód zaufania publicznego. Trzy pielęgniarki…
Komentarze