Pielęgniarki się szczepią – relacje z całej Polski.

2 min czytania
AktualnościDodatki pielęgniarek
Pielęgniarki się szczepią – relacje z całej Polski.


Szczepienia pielęgniarek 

Łódź

Ilona Olczyk pielęgniarka epid. , kierownik zespołu zakażeń, dr Grzegorz Cieśla spec. ch. zakaźnych, prof. Anna Piekarska ekspertka Rady Medycznej przy Głównym Doradcy Premiera, czyli nasi medycy z Biegańskiego zostali zaszczepieni jako pierwsi w Łodzi.

Kraków

"Trzeba się szczepić. Szczepionka przeciw to dla nas wszystkich szansa na powrót do normalności" – mówi pani Krystyna, oddziałowa pracująca na Oddziale IT w #SzpitalUniwersytecki w #Kraków i pierwsza Małopolanka, która dziś została zaszczepiona.

Grudziądz

  Jako pierwsza zaszczepiła się Naczelna Pielęgniarka szpitala w Grudziądzu, mgr Małgorzata Kufel. 

Ostróda

Pierwszą zaszczepioną osobą została Danuta Żurawska, pielęgniarka oddziałowa oddziału dziecięcego szpitala w Ostródzie.

Poznań

Do grona pierwszych zaszczepionych osób należy pielęgniarka oddziałowa Izby Przyjęć. 

Łódź

Gdańsk

Ruszyły szczepienia przeciwko na Pomorzu. Jako pierwsza została zaszczepiona pani Małgorzata, pielęgniarka epidemiologiczna.

Lublin

Pierwsze szczepienia przeciwko #COVID-19 w szpitalu klinicznym nr 1. Zaszczepieni to między innymi pielegniarka oddziałowa z oddziału zakaźnego Nina Mościcka.

Wybrał: Mariusz Mielcarek 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8007 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitaleWynagrodzenia pielęgniarek

Szefowa izby pielęgniarek o przyczynach ogromnego skłócenia środowiska pielęgniarskiego.

2 min czytania
Pani prezes izby pielęgniarek o debacie sejmowej w sprawie projektu ustawy autorstwa związku pielęgniarek Za portalem cowzdrowiu.pl publikujemy treść wywiadu, którego udzieliła…
AktualnościPielęgniarki Liceum Medyczne

Pielęgniarki o obowiązku pracy w szpitalu po szkole pielęgniarskiej.

2 min czytania
Praca po LM i studiach Pielęgniarki, które kończyły Liceum Medyczne pracę w zawodzie musiały rozpocząć od dwuletniego okresu pracy szpitalach. „Kiedyś był…
AktualnościOferty pracy

Praca dla "doświadczonej" pielęgniarki.

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarek Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej poszukuje doświadczonej pielęgniarki, gotowej do podjęcia wyzwań i angażującej się w kompleksową opiekę pacjentów….
Komentarze