Pielęgniarki – szpital: Będziemy mieli problemy z ułożeniem grafików w święta czy majowy weekend. "Oferujemy mieszkanie służbowe".

1 min czytania
Aktualności


Pielęgniarki – problemy kadrowe

Problemy oddziału wewnętrznego szpitala w Świnoujściu zostały na razie zażegnane. – Zatrudniono dodatkowych lekarzy – mówi Elżbieta Kasprzak, prezes szpitala.  Jednak szpital wciąż szuka pielęgniarek i ratowników medycznych.

„Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. pilnie przyjmie do pracy pielęgniarki, pielęgniarzy, położne, ratowników medycznych. Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej. Oferujemy mieszkanie służbowe. Wszelkich informacji udziela Naczelna Pielęgniarka pod numerem tel. 91 32 67 323.”

– Nasz szpital nie odbiega od problemu kadrowych od innych szpitali, czy to marszałkowskich, czy powiatowych, czy klinicznych. Wszędzie brakuje pielęgniarek. Nas ten problem tez nie omija. Już niebawem zbliżają się Święta Wielkanocne, czy długi majowy weekend – będziemy mieli problemy z ułożeniem grafików – spodziewa się prezes szpitala.

Więcej informacji czytaj w artykule pt.: W Świnoujściu brakuje pielęgniarek. „Będziemy mieli problemy z ułożeniem grafików”

źródło: twojeradio.fm

Wybrał: Mariusz Mielcarek Zobacz także:

Pielęgniarki – ministerstwo likwiduje trzy specjalizacje. Zobacz jakie.

Pielęgniarki – pracodawcy: normy zatrudnienia są zawyżone. Proponujemy inne. Obniżone!

Pielęgniarki – Kolejna specjalizacja do likwidacji. Ma zostać tylko 10.


Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

9021 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNowa siatka płac

Pielęgniarka magister ze specjalizacją to fanaberia związków.

2 min czytania
Pielęgniarka ze specjalizacją na oddziale IOM Redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych w poprzednich artykułach zajęła się problematyką dotyczącą wymagań kwalifikacyjnych stawianych…
AktualnościNowa siatka płac

Tysiąc pielęgniarek podpisało petycję.

4 min czytania
Petycja do władz krajowych związku pielęgniarek W dniu 30 sierpnia 2021 roku redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych, rozpoczęła zbieranie podpisów pod…
AktualnościNowa siatka płac

Związek pielęgniarek o jeszcze innej siatce płac.

3 min czytania
Wiele wariantów siatki płac zgłaszanych przez związek pielęgniarek Trudno się rozeznać jakie projekty podziału pielęgniarek na grupy składał związek pielęgniarek – OZZPiP…
Komentarze