Pielęgniarko, w tych ubraniach wyróżnisz się na szpitalnych korytarzach.

1 min czytania
AktualnościOdzież medycznaSklep Pielęgniarek i Położnych
Pielęgniarko, w tych ubraniach wyróżnisz się na szpitalnych korytarzach.

Odzież medyczna dla pielęgniarek i położnych

W pracy pielęgniarki i położnej bardzo ważny jest komfort i swoboda podczas sprawowania opieki nad pacjentem. Dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na odpowiednie dobranie ubioru do pracy. Kilka tygodni temu pielęgniarki i położne w komentarzach na Facebooku pisały, że pracodawcy nie zapewniają im dobrej jakości odzieży medycznej lub nie otrzymują jej wcale. W efekcie muszą same się w nią zaopatrywać. W Sklepie Pielęgniarek i Położnych znajduje się szeroki asortymenty odzieży medycznej, m.in. bluzy, spodnie, sukienki, fartuchy, czy komplety medyczne. A także idealnie dodatki, jako uzupełnienie stroju medycznego, czyli skarpety medyczne i czepki.

Nowe komplety medyczne dla pielęgniarek i położnych

Komplet odzieży medycznej ENERGY FLEX składający się z bluzy BF1 i joggerów SF1 to nowość dla pielęgniarek i położnych. Bluza medyczna BF1 wykonana została z nowoczesnej, elastycznej tkaniny, a boczki i dekolt zostały wykończone przyjemnym w dotyku miękkim ściągaczem, który zapewnia dodatkową elastyczność i przewiewność. Bluza posiada 2 pojemne kieszenie boczne, z dodatkową, wewnętrzną kieszonką na telefon oraz 1 kieszonkę piersiową.

Spodnie medyczne damskie typu „jogger” powstały z tej samej, elastycznej tkaniny. Nogawki posiadają miękki ściągacz. Można go dowolnie podwijać dostosowując w ten sposób długość spodni.

Joggery posiadają dwie wpuszczane kieszenie boczne. Szeroka elastyczna taśma zapewnia idealne dopasowanie w pasie.

Komplet ENERGY FLEX został wykonany z materiału, który szybko schnie i nie trzeba go prasować. Dostępny jest aż w 6 kolorach. Komplet medyczny można zakupić w zestawie lub osobno spodnie i bluzę.

Promocja dla pielęgniarek i położnych

Poczuj się komfortowo i swobodnie w odzieży medycznej polskiego producenta. Zestaw Energy Flex jest bardzo kobiecy i wygodny, a zarazem schludny i elegancki. Piękne i żywe kolory pozwolą wyróżnić się na szpitalnych korytarzach. Nie zwlekaj i zamów koniecznie komplet Energy Flex w Sklepie Pielęgniarek i Położnych. Do końca weekendu obowiązuje promocyjna cena. Sprawdź koniecznie.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 4.2 / 5. Ilość głosów: 10

Bądź pierwszym, który oceni wpis

427 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Ile czasu jest ważna e recepta? I jak sprawdzić jej ważność?

3 min czytania
Każda recepta – bez względu na to, w jakiej formie została wystawiona, posiada określony termin ważności. Po jego upływie wykupienie leków może…
AktualnościWynagrodzenia pielęgniarek

Wynagrodzenia w izbach pielęgniarek. W 3 lata milion PLN.

1 min czytania
Wynagrodzenia działaczy w izbach pielęgniarskich Redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych wielokrotnie podnosiła kwestię zarobków działaczy izby pielęgniarskiej. Horrendalnie wysokie wynagrodzenia były z jednej…
Aktualności

Pielęgniarki opisują początki swojej pracy zawodowej.

1 min czytania
Pielęgniarki o początkach pracy zawodowej Zapytaliśmy pielęgniarki i położne na Facebooku na jakim oddziale zaczynały swoją pracę zawodową? Pojawiło się bardzo dużo…
Komentarze