Po raz kolejny nasze środowisko zawodowe występuje o lepsze warunki płacy i pracy, rozpoczynając spory zbiorowe. Zarząd Krajowy OZZPiP zamierza zorganizować w dniu 19 czerwca br. manifestację w Warszawie.

1 min czytania
Aktualności

                               Warszawa, 31-05-2007

             Szanowna Pani

                           Elżbieta Buczkowska

 Prezes

                Naczelnej Izby

                                Pielęgniarek i Położnych

 

Drogie Koleżanki i Koledzy,

Po raz kolejny nasze środowisko występuje zjednoczone w interesie pielęgniarek i położnych, rozpoczynając spory zbiorowe dla poprawy warunków pracy i płacy. Nie jest jednak naszym celem uzyskanie jedynie medialnego rozgłosu, mamy nadzieję na zrobienie kolejnego, po ubiegłorocznych podwyżkach, realnego kroku w kierunku poprawy naszej sytuacji.

W tym celu, dla pokazania naszym partnerom społecznym, liczebności, wewnętrznej spójności i solidarności naszego środowiska, Zależy nam na licznym uczestnictwie naszych koleżanek i kolegów w tej manifestacji, z drugiej jednak strony jest dla OZZPiP znaczny wysiłek organizacyjno – finansowy.

Dlatego też zwracamy się do Państwa z prośbą o udzielenie regionalnym, międzyzakładowym i zakładowym strukturom naszego Związku możliwej pomocy w zakresie organizacji i finansowania wyjazdu zainteresowanych przedstawicieli naszego środowiska na manifestację.

Im więcej osób uczestniczyć będzie w naszym spotkaniu 19 czerwca br., tym lepiej słyszalny będzie głos całego naszego środowiska.

 

Z poważaniem,

/-/ Dorota Gardias

Przewodnicząca Zarządu Krajowego

Ogólnopolskiego Związku Zawodowego

Pielęgniarek i Położnych


 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8113 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Poduszka ortopedyczna – jak wybrać tę najlepszą?

2 min czytania
Dobry sen jest fundamentem zdrowia i pozytywnego samopoczucia, a odpowiednio dobrana poduszka może odegrać kluczową rolę w zapewnieniu jakościowego wypoczynku. Poduszka ortopedyczna,…
AktualnościNie dla ustawy OZZPiPNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitaleWynagrodzenia pielęgniarek

Związek pielęgniarek wybrał jednak pudrowanie syfa.

2 min czytania
Pani przewodnicząca Krystyna Ptok o sytuacji związanej z projektem ustawy autorstwa związku pielęgniarek, obecnie procedowanym w sejmie… Redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i…
AktualnościGazeta Pielęgniarek i PołożnychNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LMWynagrodzenia pielęgniarek

Wynagrodzenia pielęgniarek - pielęgniarki zgłosiły sprawę na policji.

1 min czytania
Pielęgniarki zgłosiły sprawę na policji w sprawie złośliwego zaszeregowania do grup w siatce płac W najnowszym numerze Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych…
Komentarze