Polskie Towarzystwo Pielęgniarstwa Opieki Paliatywnej i Hospicyjnej zaprasza na konferencję, której tematyka będzie obejmować najbardziej aktualne zagadnienia w pracy pielęgniarki opieki paliatywnej i hospicyjnej.

1 min czytania
Aktualności

 

Szanowni Państwo,

W imieniu Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Opieki Paliatywnej i Hospicyjnej oraz Komitetu Organizacyjnego mamy ogromny zaszczyt zaprosić Państwa na IV Konferencję Naukową

‘W zgodzie z tradycją, otwarci na nowe wyzwania medycyny XXI wieku’

która odbędzie się w Poznaniu w dniach 18-20 czerwca 2010 roku.

Tematyka Konferencji obejmować będzie najbardziej aktualne zagadnienia w pracy zespołów opieki paliatywnej i hospicyjnej.
Poruszone zostaną tematy z zakresu zarówno postępowania objawowego u pacjentów z zaawansowaną chorobą nowotworową, jak i innymi postępującymi, zagrażającymi życiu chorobami. Omówione zostaną zagadnienia z zakresu psychoonkologii oraz psychologii końca życia, opieki duchowej, trudne codzienne problemy w pracy pielęgniarki opieki paliatywnej. Uczestnicy IV Konferencji Naukowej będą mieli okazję zapoznania się z aktualnymi osiągnięciami na polu medycyny paliatywnej.
Wykłady wygłoszone zostaną przez zaproszonych wybitnych nauczycieli opieki paliatywnej z przodujących Hospicjów w kraju.
Przedstawione zostaną wyniki własnych badań i obserwacji oraz będzie możliwość wzięcia udziału w panelach dyskusyjnych.

Zachęcamy Państwa do uczestnictwa w Konferencji.
Życzymy wielu pozytywnych wrażeń naukowych służących wzbogaceniu swojej wiedzy przydatnej w codziennej pracy zawodowej.

Szczególy na stronie internetowej Konferencji . . .


Łączymy wyrazy szacunku.

Mgr Wiesława Piotrowska Prof. dr hab. n. med. Jacek Łuczak
W imieniu Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa
Opieki Paliatywnej i Hospicyjnej
W imieniu Komitetu Organizacyjnego
Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7273 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNormy zatrudnienia

Głos pielęgniarek o normach zatrudnienia.

2 min czytania
Trwa walka o przywrócenie czegoś, co nigdy nie weszło w życie… Stanowisko Prezydium Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych z dnia 5 października 2021 r….
AktualnościNowa siatka płac

Współczynniki pracy pielęgniarek– jest ważny kompromis.

4 min czytania
Obowiązująca tabela wynagrodzeń pielęgniarek i położnych jest niesprawiedliwa i dyskryminująca w zakresie podziału na grupy W dniu wczorajszym na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek…
AktualnościOferty pracy

Dodatkowa praca dla pielęgniarki. 82 godziny miesięcznie.

1 min czytania
Oferta pracy dodatkowej dla pielęgniarek Miejsce pracy: Chełm. Zakres obowiązków: Obsługa PEG, zmiana opatrunków przy PEG-u, odsysanie, zakładanie cewnika zewnętrznego. Rodzaj umowy:…
Komentarze