Pomysły na prezent dla pielęgniarek i położnych. 20 – 50 zł.

1 min czytania
AktualnościSklep Pielęgniarek i Położnych
Pomysły na prezent dla pielęgniarek i położnych. 20 – 50 zł.

Prezenty dla personelu medycznego

Wybór odpowiedniego prezentu to zawsze trudne zadanie. Jeśli szukasz podarunku dla bliskiej Ci pielęgniarki lub położnej to trafiłaś/eś w dobre miejsce. W asortymencie Sklepu Pielęgniarek i Położnych posiadamy wiele możliwości, aby sprawić pielęgniarce i położnej przyjemność oraz wywołać uśmiech i zadowolenie na jej twarzy. Poniżej prezentujemy prezenty do 20 i 50 zł.

Prezenty dla pielęgniarek i położnych do 20 zł

Mały, skromy upominek na pewno wywoła pozytywne emocje osoby obdarowanej. W końcu liczy się nawet najdrobniejszy gest. Co możemy zakupić nie wydając więcej niż 20 zł? Polecamy nasze kubki i torby bawełniane z autorskim nadrukami, a także nawilżające kremy do rąk, z witaminą E, stworzone z myślą o personelu medycznym. W ofercie Sklepu Pielęgniarek i Położnych znajdziesz także długopisy, wyglądające jak strzykawki oraz przypinki w kształcie czepka.

Prezenty dla personelu medycznego do 50 zł

Mając nieco większy budżet możemy pozwolić sobie na zakup, np. skarpet, czy stopek z nadrukami medycznymi. Do 50 zł zakupimy także piękne i kolorowe zegarki oraz organizery. Gadżety te na pewno będą przydatne w pracy każdego medyka. Polecamy także piękne deseczki, które można zawiesić lub postawić na komodzie. Kolejnym praktycznym prezentem będzie zestaw kosmetyków. Taki upominek ucieszy niejedną kobietę. Większość z nich kosztuje mniej niż 50 zł.

Zobacz więcej produktów klikając TUTAJ.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 5 / 5. Ilość głosów: 1

Bądź pierwszym, który oceni wpis

592 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościGazeta Pielęgniarek i PołożnychPraktyka zawodowa

Pielęgniarki - szpital nie może ściągać pielęgniarek z wolnego.

1 min czytania
Praktyka zawodowa a umowy cywilnoprawne W jednej z umów o udzielanie świadczeń zdrowotnych przez pielęgniarkę „w zakresie pielęgniarstwa” zapisano: 1. W przypadkach…
Aktualności

Letnie przeziębienia spowodowane klimatyzacją? Mamy na to sposoby

2 min czytania
Letnie przeziębienia wywołane klimatyzacją? Zobacz jak sobie radzić. Klimatyzacja w biurach, domach i samochodach przynosi ulgę w upalne dni, ale może również…
AktualnościOrzecznictwo sądowe

Pielęgniarki – Sąd Apelacyjny uznał, że do upadku pacjentki doszło na skutek niewłaściwego, zawinionego zachowania pielęgniarek.

5 min czytania
Sąd Apelacyjny ocenił postępowanie pielęgniarek… Redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych przytacza fragmenty uzasadnienia wyroku Sądu Apelacyjnego z 2023 roku. (…) Sąd…
Komentarze