Posiadamy dla polskich pielęgniarek 25 stanowisk pracy w dużej i prężnej sieci Domów Opieki Pielęgniarskiej! REKRUTACJA BEZPOŚREDNIO Z PRACODAWCĄ 23–25 LIPCA W WARSZAWIE!

2 min czytania
AktualnościPielęgniarki w Anglii.

……………………………………………………

……………………………………………………..

Life changing opportunity for nurses!
Are you a qualified nurse working in Poland but dreaming of earnings in £££?
This is an offer for YOU!

 

REKRUTACJA BEZPOŚREDNIO Z PRACODAWCĄ 23 – 25 LIPCA
W WARSZAWIE!

 

.

OPIS STANOWISKA PRACY:
Posiadamy dla Państwa 25 stanowisk pracy w dużej i prężnej sieci Domów Opieki Pielęgniarskiej!

.

Praca w prywatnych ośrodkach opieki nad osobami starszymi ulokowanymi w południowej Anglii. Pracodawca oferuje doskonałe warunki pracy oraz najwyższy standard opieki nad osobami starszymi, cierpiącymi na zaburzenia motoryki, demencję oraz inne typowe schorzenia podeszłego wieku.
Dla rezydentów dostępne wszelkie udogodnienia i nowoczesne wyposażenie ośrodków, personel działa według zasady, iż potrzeby pacjenta są w centrum a ośrodek jest drugim domem. Z tego względu atmosfera pracy jest miła oraz przyjacielska.
W zakresie obowiązków pielęgniarki leży: administrowanie leków według przepisu lekarza, uzupełnianie kart pacjentów, tworzenie zindywidualizowanych planów opieki według oceny pacjenta oraz wypełnianie ich oraz nadzorowanie personelu pomocniczego ( Healthcare Assistats) w prawidłowej pracy, nadzorowanie standardów higieny i bezpieczeństwa, ocena ryzyka, obserwacje pacjenta, doraźna pomoc medyczna, współpraca z lekarzem.
Funkcja pielęgniarki w ośrodku jest stanowiskiem managerskim gdyż jej rolą jest zarządzanie zespołem 4-5 osób na stanowisku opiekun w codziennej pracy.

Wymagamy:

 • angielskiego minimum na poziome B2 z umiejętnością komunikacji;
 • kwalifikacji pielęgniarskich, aktywnego Prawa Wykonywania Zawodu i zamiłowania do pracy;
 • aktywnej rejestracji brytyjskiej NMC, procesu w toku lub chęci do przystąpienia do rejestracji pilnie ze wsparciem konsultantów TTM,
 • mile widziane doświadczenie z zakresu interny, geriatrii, opieki paliatywnej, opieki nad starszymi, onkologii, cardiologii etc.
 • stawienia się na rozmowy kwalifikacyjne z pracodawcą w lipcu w Warszawie w ustalonej dacie i godzinie.
 • gotowości do podjecia pracy w sierpniu/wrześniu 2014

Oferujemy:

 • Pełne wsparcie w procesie przygotowania do rekrutacji, rejestracji zawodowej w Izbach Brytyjskich NMC.
 • Pensję £12.81 – 13.77 na godzinę przy 37.5 godzinnym tygodniu pracy. Możliwość nadgodzin dla chętnych. System pracy zmianowy.
 • Wsparcie ze strony pracodawcy z zakwaterowaniem na start co obniża koszty wyjazdu.
 • Klasyczna stała umowa o pracę z 6- miesięcznym okresem próbnym, pełen pakiet socjalno – emerytalny; minimalny okres umowy to 12 miesięcy;
 • Każdy zakwalifikowany kandydat otrzymuje pełne wsparcie logistyczne i finansowe na start. Pracodawca pokryje wszystkie wydatki związane z relokacją do kwoty 2000£.

 

JEST TO OPCJA RÓWNIEŻ DLA ABSOLWENTÓW PIELĘGNIARSTWA

.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy na [email protected] z podaniem numeru telefonu, oddzwonię.

Polski konsultant Urszula Jadowska

.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8165 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Pielęgniarka: nie mam sumienia zwracać uwagi seniorom.

2 min czytania
Pielęgniarki o zwrotach „siostrzyczko” i „siostro” Wiele tematów wzbudza żywą wymianę opinii wśród pielęgniarek i położnych. Tak też właśnie było z postem…
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarek w szpitalu. Wynagrodzenie zgodne z ustawą.

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarek na różnych oddziałach Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc zatrudni pielęgniarki na cały etat na pulmonologię, endoskopię i blok…
AktualnościNie dla ustawy OZZPiPNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitaleWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarki – ministerstwo podało ile zarabiają.

3 min czytania
Resort zdrowia o obecnych zarobkach pielęgniarek… Artykuł redakcyjny Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych z dnia 26 marca 2024 roku pt. Pielęgniarki –…
Komentarze