Praca dla pielęgniarki. Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

1 min czytania
AktualnościOferty pracy

Oferta pracy dla pielęgniarek lub położnych

Miejski Żłobek w Pruszczu Gdańskim poszukuje do pracy pielęgniarki lub położnej.

Zakres obowiązków:

  • Czuwanie nad zdrowiem, bezpieczeństwem, dobrym samopoczuciem dzieci,
  • wykonywanie różnych codziennych zabiegów pielęgnacyjnych,
  • prowadzenie pracy opiekuńczej w oparciu o obowiązujące przepisy,
  • dokumentowanie wyników obserwacji pielęgniarskiej/położniczej (monitoring rozwoju dziecka),
  • współdziałanie i informowanie rodziców o sytuacji zdrowotnej i rozwoju dziecka,
  • realizowanie zasad i czynności wynikających ze statutu żłobka,
  • tworzenie warunków do optymalnego rozwoju dziecka we wszystkich sferach jego rozwoju,
  • inne prace opiekuńczo zdrowotne wynikające z zasad opieki nad dziećmi do lat 3.

Praca od poniedziałku do piątku, w zakresie godzin: 6-17.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Warunki świadczenia pracy: Stacjonarna

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Liczba godzin pracy w miesiącu: 160

Data rozpoczęcia: 01.11.2023

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Zawód: pielęgniarka/położna

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

  • wykształcenie wyższe w zawodzie położna lub pielęgniarka,
  • praktyczne umiejętności wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza,
  • aktualne prawo wykonywania zawodu.
  • Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na ww. stanowisku.
  • Nieposzlakowana opinia.
  • Pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych.
  • Niekaralność za przestępstwa: przeciwko mieniu, na tle seksualnym, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo karne skarbowe oraz za przestępstwa popełnione umyślnie.

Wymagania dodatkowe:

  • bardzo dobry kontakt z dziećmi,
  • odpowiedzialność,
  • komunikatywność,
  • kreatywność,
  • cierpliwość,
  • rozpoznawania warunków i potrzeb zdrowotnych dzieci w wieku od 20 tygodnia do lat 3,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność szybkiego reagowania w trudnych sytuacjach,
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, rzetelność, komunikatywność.

Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

źródło: oferty.praca.gov.pl

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 3.2 / 5. Ilość głosów: 6

Bądź pierwszym, który oceni wpis

1048 artykułów

O autorze

Redaktor, specjalista social media. Koordynator dystrybucji Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych oraz wyszukiwarki szkoleń w ramach kształcenia podyplomowego. Doradca klienta Sklepu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły