Praca dla pielęgniarki – nauczyciel zawodu opiekun medyczny.

1 min czytania
AktualnościOferty pracy
Praca dla pielęgniarki – nauczyciel zawodu opiekun medyczny.

Oferty pracy dla pielęgniarek i położnych na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych

Nie ma w zasadzie dnia kiedy nie informujemy czytelników pielegnairki.info.pl o nowych ofertach pracy dla pielęgniarek. Ofert pracy dla naszej grupy zawodowej jest zapewne wiele. Wielu pracodawców, którzy chcą zatrudnić pielęgniarki starają się zainteresować właśnie ich ofertą pracy.

Informują nie tylko o warunkach finansowych, ale także wymieniają dodatkowe czynniki, które może zdecydują, że poszukiwanie pielęgniarki zakończy się sukcesem. Standardem stało się, że pracodawcy do decyzji pielęgniarki pozostawiają wybór formy zatrudnienia. Do wyboru jest zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia, a także w oparciu o umowę kontraktową. Każda z powyżej wymienionych sposobów zatrudnienia ma swoje plusy i minusy. Wiele zależy od samej pielęgniarki. Czy ma małe dzieci, czy ma już stałe miejsce zatrudnienia. Czy poszukuje pracy na jedną zmianę, czy w systemie 12-godzinnym. Pracy stałej czy dodatkowej. Są stanowiska pracy kiedy zatrudnienie wiąże się z pracą tylko kilka godzin w tygodniu. Taką ofertę pracy prezentujemy poniżej.

Dodatkowa praca dla pielęgniarek

Szkoła dla dorosłych poszukuje nauczyciela do prowadzenia zajęć na kierunku Opiekun medyczny w Policealnej Szkole Medycznej.

Miejsce pracy: Słupsk

Praca w systemie weekendowym/zaocznym. Elastyczny grafik pracy.

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług – praca w niepełnym wymiarze godzin/dodatkowa/na tygodniu lub w weekendy – piątek, sobota.

Liczba godzin pracy w tygodniu: 10

Data rozpoczęcia: 17.09.2022

Wynagrodzenie brutto: od 35 PLN

Zawód: nauczyciel praktycznej nauki zawodu

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

źródło: oferty.praca.gov.pl

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 2.3 / 5. Ilość głosów: 3

Bądź pierwszym, który oceni wpis

484 artykułów

O autorze

Redaktor, specjalista social media. Koordynator dystrybucji Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych oraz wyszukiwarki szkoleń w ramach kształcenia podyplomowego. Doradca klienta Sklepu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki. Od 7305 PLN.

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarek W dniu dzisiejszym publikujemy na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych ofertę pracy dla pielęgniarki. Pracodawca zamierza zatrudnić pielęgniarkę…
AktualnościWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarki w senacie o ustawie podwyżkowej.

4 min czytania
Posiedzenie Sejmowej Komisji Zdrowia W dniu 4 października 2022 r. odbyło się posiedzenie Sejmowej Komisji Zdrowia, na której poruszano problemy dotyczące realizacji ustawy o najniższych wynagrodzeniach…
Aktualności

Pielęgniarki emerytki - uzupełniają 50% braki w kadrze pielęgniarskiej.

1 min czytania
Chaos w polityce kadrowej pielęgniarstwa Totalny chaos w polityce kadrowej pielęgniarstwa. Jedne szpitale zwalniają emerytki, inne dzięki pielęgniarkom emerytkom uruchamiają zamknięte oddziały….
Komentarze
×
AktualnościOferty pracy

50-70 PLN dla pielęgniarki za godzinę pracy.