Radziwiłł: Praca w szpitalu tymczasowym "wyjątkowym wyzwaniem zawodowym".

1 min czytania
Aktualności
Radziwiłł: Praca w szpitalu tymczasowym "wyjątkowym wyzwaniem zawodowym".

Warszawa, 10 listopada 2020 r.

BW-I.021.160.2020.EC

Pani
Anna Dudzińska
Przewodnicząca
Warszawskiej Okręgowej Izby
Pielęgniarek i Położnych

Szanowna Pani Przewodnicząca,

w związku z pismem z 2 listopada br., zawierającym prośbę o zgłaszanie Członków Izby do pracy w kolejnym szpitalu tymczasowym w Warszawie, pragnę poinformować, że uruchomiliśmy dodatkowe ułatwienie dla osób chętnych.
Jest to strona https://szpitaltymczasowy.waw.pl/, służąca do rekrutacji personelu do wszystkich szpitali tymczasowych tworzonych w województwie mazowieckim. Znajdą tam Państwo formularz aplikacyjny, numery telefonów kontaktowych oraz informacje o delegowaniu do pracy przy przeciwdziałaniu epidemii.

Znając profesjonalizm i odpowiedzialną postawę Członków Izby, wierzę, że nie zabraknie osób gotowych podjąć to wyjątkowe wyzwanie zawodowe.

Za wszystkie deklaracje już teraz z serca dziękuję.

Z poważaniem

Konstanty Radziwiłł

Oceń artykuł

Średnia ocen: 5 / 5. Ilość głosów: 1

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8988 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościDodatki

Pielęgniarki – warto iść na L4 lub być w ciąży.

2 min czytania
Dodatki dla pielęgniarek i położnych podnoszą podstawę zasiłków chorobowych i emerytur oraz średniej za urlop wypoczynkowy Redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych…
Aktualności

Pielęgniarki – co się dzieje z naszym zawodem.

2 min czytania
Pielęgniarka licencjat i specjalista – nadal pracuję przy łóżku chorego Publikujemy wypowiedzi pielęgniarek pod postem na fanpage Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych….
AktualnościPraktyka zawodowa

Pielęgniarka – nazywają nas: stare, grube, wredne pielęgniary.

2 min czytania
Pielęgniarka – zmieniłam się nie do poznania Publikujemy wypowiedź jednej z pielęgniarek pod postem na fanpage Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych. Jestem…
Komentarze