Sklep Pielęgniarek – Maska ochronna wielokrotnego użytku.

1 min czytania
Aktualności


Maseczki wielokrotnnego użytku

Pielęgniarka: "Odzież flizelinowa jest sterylizowania i ponownie używana".

Maseczka ochronna wielorazowego użytku (wiązana na troczki) – maskę można używać wielokrotnie, po każdym użyciu sterylizując ją żelazkiem z parą, gotując, piorąc w wysokich temperaturach lub sterylizując ją innymi metodami.

Zastosowano bawełniane troki, które nie wywołują nacisku na uszy (maski na gumki po dłuższym czasie noszenia powodują ból) – troki w przeciwieństwie do gumek wytrzymują 100 cykli prania i sterylizacji.

Maski ochronne powinny być używane szczególnie przez osoby, które przebywają wśród osób zakażonych lub podejrzewają zakażenie u siebie. Pomaga to ograniczyć rozprzestrzenianie się choroby.

Należy pamiętać, że noszenie maski nie gwarantuje bezpieczeństwa przed zakażeniem koronawirusem i innymi chorobami, a jedynie ogranicza ryzyko. Aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo należy stosować się do zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Maska wielokrotnego użytku (min 100 cykli prania i sterylizowania), wykonana w całości z certyfikowanej tkaniny bawełnianej (Norma CEN/TC 14237:2015-12 Tekstylia dla placówek opieki zdrowotnej).

Poniżej przedstawiamy niektóre z opinii naszych klientów:

Super jakość, solidne wykonanie i wysokogatunkowy materiał. Polecam, jestem pielęgniarką więc widzę różnicę pomiędzy maseczką kupioną u Was a tymi szytymi w warunkach domowych.

– Super maska. Idealnie leży na twarzy. Nic się nie zsuwa. Polecam wszystkim ten produkt.

– Świetne wykonanie, bardzo wygodne, ekstra kolor. Fajnie że jesteście!

– Maseczki są ładne i bardzo porządnie wykonane, dwuwarstwowe z grubej bawełny. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję.

– Maseczki dotarły bardzo szybko, mąż ma obturacyjną chorobę płuc i po sprawdzeniu różnych maseczek stwierdził że przez te maseczki łatwiej mu się oddycha. Polecam.

Zobacz maski ochronne w Sklepie Pielęgniarek i Położnych

Zobacz także: Pielęgniarka/Pielęgniarz – maseczki ochronne.


Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8163 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Pielęgniarka: to powinien być nasz przywilej.

2 min czytania
Pielęgniarka o zdrowiu pielęgniarek W minionym tygodniu zacytowaliśmy na profilu na Facebooku poniższą wypowiedź pielęgniarki. Trudno się z nią nie zgodzić, urlop…
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki. 120-150 zł/godz.

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarek Dom seniora – prywatna placówka, znajdującą się na terenie województwa podlaskiego poszukuje do pracy pielęgniarki. Wynagrodzenie: Forma zatrudnienia:…
AktualnościNie dla ustawy OZZPiPNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitaleWynagrodzenia pielęgniarek

Związek pielęgniarek zawarł porozumienie.

2 min czytania
Związek pielęgniarek podpisał porozumienie. Podobno „niesamowite”… Jedna z organizacji zakładowych Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych w dniu 10 kwietnia 2024 roku…
Komentarze