Sklep Pielęgniarek – Maska ochronna wielokrotnego użytku.

1 min czytania
Aktualności


Maseczki wielokrotnnego użytku

Pielęgniarka: "Odzież flizelinowa jest sterylizowania i ponownie używana".

Maseczka ochronna wielorazowego użytku (wiązana na troczki) – maskę można używać wielokrotnie, po każdym użyciu sterylizując ją żelazkiem z parą, gotując, piorąc w wysokich temperaturach lub sterylizując ją innymi metodami.

Zastosowano bawełniane troki, które nie wywołują nacisku na uszy (maski na gumki po dłuższym czasie noszenia powodują ból) – troki w przeciwieństwie do gumek wytrzymują 100 cykli prania i sterylizacji.

Maski ochronne powinny być używane szczególnie przez osoby, które przebywają wśród osób zakażonych lub podejrzewają zakażenie u siebie. Pomaga to ograniczyć rozprzestrzenianie się choroby.

Należy pamiętać, że noszenie maski nie gwarantuje bezpieczeństwa przed zakażeniem koronawirusem i innymi chorobami, a jedynie ogranicza ryzyko. Aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo należy stosować się do zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Maska wielokrotnego użytku (min 100 cykli prania i sterylizowania), wykonana w całości z certyfikowanej tkaniny bawełnianej (Norma CEN/TC 14237:2015-12 Tekstylia dla placówek opieki zdrowotnej).

Poniżej przedstawiamy niektóre z opinii naszych klientów:

Super jakość, solidne wykonanie i wysokogatunkowy materiał. Polecam, jestem pielęgniarką więc widzę różnicę pomiędzy maseczką kupioną u Was a tymi szytymi w warunkach domowych.

– Super maska. Idealnie leży na twarzy. Nic się nie zsuwa. Polecam wszystkim ten produkt.

– Świetne wykonanie, bardzo wygodne, ekstra kolor. Fajnie że jesteście!

– Maseczki są ładne i bardzo porządnie wykonane, dwuwarstwowe z grubej bawełny. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję.

– Maseczki dotarły bardzo szybko, mąż ma obturacyjną chorobę płuc i po sprawdzeniu różnych maseczek stwierdził że przez te maseczki łatwiej mu się oddycha. Polecam.

Zobacz maski ochronne w Sklepie Pielęgniarek i Położnych

Zobacz także: Pielęgniarka/Pielęgniarz – maseczki ochronne.


Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7358 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościPielęgniarki Liceum Medyczne

Pielęgniarki wspominają pochody majowe. Zobacz zdjęcia.

2 min czytania
Wspomnienia pielęgniarek z Liceum Medycznego Jak w piosence Varius Manx “I wtedy przyszedł maj…”, a wraz z nim dla wielu pielęgniarek i…
Aktualności

"Przyszłe Położne" proszą o pomoc położne i pielęgniarki.

1 min czytania
Wpływ pandemii na pracowników ochrony zdrowia Szanowni Państwo, Studenci SKN Przyszłe Położne oraz pracownicy Zakładu Pielęgniarstwa Położniczo – Ginekologicznego wraz Zakładem Badań…
AktualnościNowa siatka płac

Minister docenił pielęgniarki. Zarobią mniej niż panie w administracji.

2 min czytania
Pielęgniarki i położne w nowej siatce płac Minister zdrowia w szczególny sposób podziękował Radzie Ministrów za przyjęcie projektu ustawy o minimalnych wynagrodzeniach…
Komentarze