Sklep Pielęgniarek – najczęściej kupowane produkty w lutym 2024.

1 min czytania
Aktualności
Sklep Pielęgniarek – najczęściej kupowane produkty w lutym 2024.

Top 3 produkty lutego

Kontynuujemy nasz comiesięczny ranking ulubionych produktów, które najchętniej wybierały pielęgniarki i położne na stronie sklep.pielegniarki.info.pl. Poniżej przedstawiamy top 3 produkty lutego.

Miejsce trzecie – torba pierwszej pomocy Jumble’s

Solidnie wykonana torba, z wysokiej jakości materiału zmywalnego. Dzięki swojej konstrukcji jest w stanie pomieścić wszystkie niezbędne materiały potrzebne do udzielenia pomocy przedlekarskiej.

 Cechy produktu:

  • 3 ruchome ścianki pozwalają dopasowanie wnętrza torby do własnych potrzeby, 
  • elastyczne gumki pozwalające na zamocowanie materiałów medycznych np. bandaży, 
  • 4 płaskie kieszenie po bokach,
  • 6 kieszonek z siatki wewnątrz jednej z bocznych kieszeni,
  • dno torby zabezpieczone gumowymi stopkami.

Miejsce drugie – kubek dla pielęgniarki

Nasze kubki są ciekawą alternatywą dla nijakich, białych i kolorowych kubków, pod ciężarem których uginają się sklepowe półki.

Kubki dla pielęgniarek, bo właśnie o nich mowa, to wyjątkowe produkty. Są praktyczne, bo można z nich korzystać każdego dnia. Jednocześnie nadruk sprawia, że nikt nie pomyli swojego kubka z kubkiem innej osoby.

Miejsce pierwsze – skarpetki pielęgniarka

Skarpetki z miłej w dotyku bawełny zapewniają komfort przez cały dzień. Odpowiednia rozciągliwość skarpet gwarantuje świetne dopasowanie do kształtu stopy. Zostały zaprojektowane w Polsce. Skarpetki z trwałym i niewyczuwalnym nadrukiem, dającym efekt 3D. Można je prać w pralce w temperaturze 40°C.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 1.9 / 5. Ilość głosów: 15

Bądź pierwszym, który oceni wpis

555 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościOrzecznictwo sądowePraktyka zawodowa

Pacjent zarzucał pielęgniarce, iż nie został przebrany, kiedy bezwiednie oddał mocz.

2 min czytania
Z uzasadnienia wyroku sądowego w sprawie oceny sposobu wykonywania praktyki zawodowej przez pielęgniarki… W jednym uzasadnień do wyroków sądów w 2022 roku…
Aktualności

Pielęgniarki: "proszę nie robić z nas pośmiewiska".

1 min czytania
Wypowiedź przewodniczącej Związku Pielęgniarek Związek pielęgniarek OZZPiP wniósł swój projekt ustawy o wynagrodzeniach pielęgniarek z zamiarem, że wejdzie w życie z dniem…
AktualnościNie dla ustawy OZZPiPNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitaleWynagrodzenia pielęgniarek

MZ – ponad 9 tys. złotych wyniesie wynagrodzenie zasadnicze pielęgniarek z grupy 5 i 6. Od kiedy?

2 min czytania
Wiceminister zdrowia Marek Kos o zarobkach pielęgniarek i położnych po 1 lipca 2026 roku… Redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych publikuje przebieg…
Komentarze