Specjalizacja w dziedzinie Pielęgniarstwa Epidemiologicznego realizowana w trybie mieszanym, metodą min. e-learningu. 11 KOMENTARZY.

1 min czytania
Aktualności

Sesje szkoleniowe odbywać się będą od czwartku do soboty, przez 3 dni, raz w miesiącu. Na pierwsze spotkanie zapraszamy 8 października 2009r.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że koszt uczestnictwa w specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego wynosi 4900zł. Istnieje możliwość spłacania tej kwoty w comiesięcznych ratach w wysokości 300zł (16 rat x 300zł i 17 rata – pozostała wartość).

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel. 71/78 33 28.

Specjalizację prowadzi:

 

   G.B. MANAGEMENT
DZIAŁ DOSKONALENIA ŚREDNICH KADR MEDYCZNYCH

  Biuro/ szkoła/ adres do korespondencji:

  50-230 Wrocław , ul. Trzebnicka 42

  tel/fax (071) 78 33 285 tel/fax (071) 78 36 911

 

Zobacz:

Baza podmiotów prowadzących kształcenie podyplomowe pielęgniarek i położnych.

Chcesz otrzymywać informację o naborach na szkolenia dla pielęgniarek i położnych? Zapisz sie do listy mailingowej. A otrzymywać będziesz co poniedziałek informację o aktualnych naborach na szkolenia specjalizacyjne, kursy kwalifikacyjne oraz kursy specjalistyczne. Zapisz się tutaj.

Pozdrawiam

Mariusz Mielcarek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8261 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościGazeta Pielęgniarek i Położnych

Starsze pielęgniarki zarabiają gorzej od młodych pielęgniarek, ponosząc odpowiedzialność za wdrażanie absolwentek do zawodu.

1 min czytania
Dyskusja w Senacie Na stronie internetowej Senatu poinformowano, że w dniu 1 marca br. z inicjatywy wicemarszałka Senatu Michała Kamińskiego w Senacie…
Aktualności

Wywiad z Open Europe: Praca dla Pielęgniarek w Norwegii Opinie Open Europe

6 min czytania
Dlaczego założyliście firmę Open Europe? Firma Open Europe powstała, aby pomagać polskim pielęgniarkom zmieniać swoje życie na lepsze. Choć może to brzmieć…
AktualnościGazeta Pielęgniarek i PołożnychPraktyka zawodowa

Izba pielęgniarek chce obciążyć pielęgniarki kolejnymi biurokratycznymi obowiązkami.

1 min czytania
Kształcenie i doskonalenie zawodowe STANOWISKO nr 2 Prezydium Naczelnej Rady Lekarskiej i Prezydium Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych z dnia 14 lutego…
Komentarze