Specjalizacja w dziedzinie Pielęgniarstwa Epidemiologicznego realizowana w trybie mieszanym, metodą min. e-learningu. 11 KOMENTARZY.

1 min czytania
Aktualności

Sesje szkoleniowe odbywać się będą od czwartku do soboty, przez 3 dni, raz w miesiącu. Na pierwsze spotkanie zapraszamy 8 października 2009r.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że koszt uczestnictwa w specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego wynosi 4900zł. Istnieje możliwość spłacania tej kwoty w comiesięcznych ratach w wysokości 300zł (16 rat x 300zł i 17 rata – pozostała wartość).

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel. 71/78 33 28.

Specjalizację prowadzi:

 

   G.B. MANAGEMENT
DZIAŁ DOSKONALENIA ŚREDNICH KADR MEDYCZNYCH

  Biuro/ szkoła/ adres do korespondencji:

  50-230 Wrocław , ul. Trzebnicka 42

  tel/fax (071) 78 33 285 tel/fax (071) 78 36 911

 

Zobacz:

Baza podmiotów prowadzących kształcenie podyplomowe pielęgniarek i położnych.

Chcesz otrzymywać informację o naborach na szkolenia dla pielęgniarek i położnych? Zapisz sie do listy mailingowej. A otrzymywać będziesz co poniedziałek informację o aktualnych naborach na szkolenia specjalizacyjne, kursy kwalifikacyjne oraz kursy specjalistyczne. Zapisz się tutaj.

Pozdrawiam

Mariusz Mielcarek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7794 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościSzkolenia pielęgniarek i położnych

Ponad 3 tys. pielęgniarek zapisało się na ten kurs specjalistyczny.

5 min czytania
Kurs specjalistyczny dla pielęgniarek Według danych podawanych przez Centrum kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych w Warszawie kurs specjalistyczny, który jest przedmiotem poniższego…
AktualnościWynagrodzenia pielęgniarek

Na co mogą liczyć pielęgniarki od izb, przechodząc na emeryturę.

3 min czytania
Podziękowanie dla pielęgniarek emerytek W niedziele 28 maja 2023 r. na fanpage’u Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych zapytaliśmy użytkowników Portalu, czy pielęgniarki…
AktualnościMiesięcznik branżowy Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i PołożnychOrzecznictwo sądowe

Chory, mimo zakazu od pielęgniarki wstał z łóżka. Zażądał odszkodowania.

4 min czytania
Szpital musi zapewnić pacjentom bezpieczeństwo Na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych często poruszamy tematykę związaną z praktyką zawodową w kontekście orzecznictwa sądowego. Warto…
Komentarze