Standardy – Medycyna Szkolna

1 min czytania
AktualnościPraktyka zawodowaStandardy - medycyna szkolna
Standardy – Medycyna Szkolna

Instytut Matki i Dziecka – Medycyna Szkolna

Standardy i metodyka pracy pielęgniarki i higienistki szkolnej – otwiera sie spis tereści, ale można pobrać w PDF całą książkę!

Zasady i metodyka nadzoru w profilaktycznej opiece zdrowotnej nad uczniami – otwiera sie spis tereści, ale można pobrać w PDF całą książkę!

Profilaktyczne badania lekarskie i inne zadania lekarza w opiece zdrowotnej nad uczniami  – otwiera sie spis tereści, ale można pobrać w PDF całą książkę!

Współdziałanie pracowników szkoły i pielęgniarki lub higienistki szkolnej – otwiera sie spis tereści, ale można pobrać w PDF całą książkę!

Testy przesiewowe u dzieci i młodzieży – otwiera sie spis tereści, ale można pobrać w PDF całą książkę!

Standardy w profilaktycznej opiece zdrowotnej nad uczniami sprawowanej przez pielęgniarkę lub higienistkę szkolną  i lekarza podstawowej opieki zdrowotnej   – otwiera sie spis tereści, ale można pobrać w PDF całą książkę!

Jak pomóc otyłemu nastolatkowi? Rola pielęgniarki i nauczyciela wychowania fizycznego we wspieraniu młodzieży z nadwagą i otyłością.

 

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8014 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitale

Pielęgniarki - rosną długi szpitali wobec pielęgniarek. Kto je sfinansuje?

3 min czytania
Lawinowo rosną zobowiązania finansowe podmiotów leczniczych wobec pielęgniarek i położnych Sprawy sądowe dotyczące zasad wynagradzania pielęgniarek i położnych zaczynają mieć wpływ na…
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki i położnej. 50-80 PLN/godz.

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarki i położnej Dynamiczne centrum profilaktyki zdrowia we Wrocławiu, specjalizującym się w terapiach holistycznych poszukuje kompetentnej pielęgniarki lub położnej,…
AktualnościNowa siatka płacWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarki – w sejmie podano wysokość ich zarobków. Wzrosły bardziej niż wynagrodzenia lekarzy.

2 min czytania
W sejmie o wysokości wynagrodzeń pielęgniarek na tle innych zawodów medycznych W debacie sejmowej w dniu 29 listopada 2023 roku nad ustawą…
Komentarze