Szpital zatrudni pielęgniarki na kontrakcie. Podano stawki.

1 min czytania
AktualnościOferty pracy
Szpital zatrudni pielęgniarki na kontrakcie. Podano stawki.

Praca dla pielęgniarek w szpitalu

Miejsce pracy: Świnoujście

Zakres obowiązków:

Sprawdzanie stanu gotowości sal operacyjnych do przeprowadzenia zabiegów. Zabezpieczenie funkcjonowania i organizacji pracy, przygotowanie do zabiegu instrumentowanie, postępowanie w trakcie zabiegu operacyjnego oraz po zabiegu operacyjnym. Dokumentowanie, zabezpieczenia materiałów do badań pobranych w trakcie zabiegu.

lub

Kompleksowa i fachowa opieka nad powierzonymi na oddziale AIIT, prowadzenie obserwacji stanu pacjenta. Wykonywanie zleceń lekarskich oraz poleceń pielęgniarki oddziałowej w zakresie czynności diagnostycznych i zabiegowych. Dokumentowanie wykonanych czynności pielęgnacyjnych. Wykonywanie lub pomaganie w czynnościach związanych z utrzymaniem higieny chorego, pomoc w spożywaniu posiłków.

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Liczba godzin pracy w miesiącu: 160

Data rozpoczęcia: 17.10.2022

Wynagrodzenie brutto: od 43 do 51 PLN Zależnie od kwalifikacji i stażu pracy. W zależności od posiadanych kwalifikacji, w tym wykształcenia i specjalizacji.

Zawód: pielęgniarka

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: Pielęgniarstwo

Inne wymagania: Prawo wykonywania zawodu pielęgniarki, lub zatrudnienie na podstawie art. 26 ust. 5 Ustawy o zawodach pielęgniarki o położnej. Okres próbny 3 miesiące.

źródło: oferty.praca.gov.pl

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 3 / 5. Ilość głosów: 24

Bądź pierwszym, który oceni wpis

562 artykułów

O autorze

Redaktor, specjalista social media. Koordynator dystrybucji Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych oraz wyszukiwarki szkoleń w ramach kształcenia podyplomowego. Doradca klienta Sklepu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościPraktyka zawodowa

Pielęgniarki i opiekunowie medyczni mają te same problemy zdrowotne.

2 min czytania
Choroby zawodowe pielęgniarek i położnych Dolegliwości mięśniowo-szkieletowe to choroby, które bardzo często występują u pielęgniarek. Wiąże się to z zakresem obowiązków, które…
AktualnościOferty pracy

Szpital zatrudni pielęgniarki na oddziałach. Do 10,5 tys. PLN.

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarek Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie zatrudni pielęgniarki/pielęgniarzy w klinikach/oddziałach/POZ. Forma pracy: Pełny etat…
Aktualności

60-lecie szkoły pielęgniarskiej.

2 min czytania
W 1995 r. zakończono kształcenie pielęgniarek na poziomie licealnym Posiedzenie Sejmu w dniu 1 grudnia 2022 roku Poseł Beata Strzałka: Panie Marszałku!…
Komentarze
×
AktualnościWynagrodzenia pielęgniarek

Ministerstwo zdrowia o podwyżkach: nie ma bałaganu ani chaosu.