Termometr medyczny – narzędzie w pracy pielęgniarki i położnej.

1 min czytania
Aktualności
Termometr medyczny – narzędzie w pracy pielęgniarki i położnej.

Termometr medyczny dla pielęgniarek

Termometry medyczne należą do grupy podstawowych przyrządów diagnostycznych, których nie powinno i nie może zabraknąć nie tylko w każdej placówce medycznej, ale również w każdym domu, szczególnie teraz, w trakcie panującej w kraju i na świecie pandemii koronawirusa. Rozwój medycyny i technologii pozwolił na wprowadzenie na rynek medyczny nowoczesnych bezdotykowych termometrów, które są bezpieczne, łatwe w obsłudze, a co najważniejsze gwarantują dokładny pomiar.

Termometr medyczny, bezdotykowy polskiej marki GESS przeznaczony jest do pomiaru temperatury ciała metodą na podczerwień. Wystarczy skierować termometr w kierunku czoła, aby szybko i dokładnie zmierzyć temperaturę.

Funkcje urządzenia

– precyzyjne pomiary bezdotykowe;
– możliwość ustawienia skali
°C lub °F;
– możliwość ustawienia alarmu (domyślna wartość to 38,0 °C);
– podświetlany wyświetlacz LED;
– zapamiętywanie 32 pomiarów;
– automatyczne wyłączenie zasilania.

Wyposażenie zestawu oraz użycie

Termometr medyczny, bezdotykowy GESS znajduje się w ochronnym, czarnym etui, które pozwala na bezpieczne i higieniczne przechowywanie termometru oraz zapobiega niekontrolowanemu użyciu, czy zniszczeniu.  Dodatkowo do każdego zestawu dołączone są dwie baterie. Wystarczy włożyć baterie zasilające do urządzenia, odczekać 10 minut, aż termometr przystosuje się do panujących warunków otoczenia i można dokonać pierwszych pomiarów. Należy pamiętać, aby termometr znajdował się od 3 do 5 cm od czoła.

Precyzja i dokładność termometru GESS

Bezdotykowy termometr na podczerwień GESS charakteryzuje wysoka precyzja pomiaru, której błąd wynosi tylko +/- 0,2°C – każdy pomiar wykonany przy jego użyciu będzie dokładny i wiarygodny. Termometr spełnia wymagania dyrektyw europejskich 93/42/EWG (dotycząca wyrobów medycznych) 2011/65/UE (ROHS).

Termometr bezdotykowy polskiej marki GESS znajdziesz w Sklepie Pielęgniarek i Położnych. Z hasłem JESIEŃ otrzymasz 10% rabatu.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 3.8 / 5. Ilość głosów: 4

Bądź pierwszym, który oceni wpis

52 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych. Doradca klienta Sklepu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarka zarobi mniej niż niemedyk.

3 min czytania
Protestujący medycy pogrążają płacowo pielęgniarki Pani Krystyna Ptok – przewodnicząca związku pielęgniarek, w jednym z ostatnich wywiadów wyraża pogląd, że jest zmęczona…
AktualnościNowa siatka płac

Pielęgniarki - nieco spadnie różnica w podstawie.

3 min czytania
Protestujący medycy oraz minister zdrowia nie mają woli poprawy niesprawiedliwej oraz dyskryminującej siatki płac Sprawę wysokości minimalnego wynagrodzenia zasadniczego pielęgniarek i położnych,…
AktualnościWynagrodzenia pielęgniarek

Wzrost wynagrodzenia pielęgniarki za tytuł specjalisty.

2 min czytania
Wzrost wynagrodzenia pielęgniarki z tytułu uzyskania tytułu specjalisty w siatce płac autorstwa ministra zdrowia W dniu dzisiejszym na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i…
Komentarze
×
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki z licencjatem.